موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2015، 01:21 PM)محمدحسین جابری روزبهانی اصل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2015، 01:20 PM)Nachom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی دیروز ک من دعوت کردم ساعت 12 شب بهم شارژو داد

تا 12 شب لغو نکردین؟ یا بعد لغو کردن کد داد؟
الان زنگ زدم پشتیبانی گفت بعد 50"نفر ک دعوت بدین شارژ نمیاد فقط میتونید 500"نفر دعوت کنید 500 تومن بگیرید. گفت اونایی ک دعوت دادن شارژ میاد براشون فقط طول میکشه
اگه لغوكني شارژميادباز
يابايدفعال باشه حتمأسامانش؟
(31-12-2015، 01:35 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه لغوكني شارژميادباز
يابايدفعال باشه حتمأسامانش؟

سلام من دیشب لغو کرده بودم ولی شارژ اومد برام
من بار اول ک 737931 رو گذاشتن 2 نفر دعوت کردم ولی شارژی و البته جواب عضویت نیومد...
سلام
هرمی ایرانسل و همراه چیزی الان فعال هست؟؟
(31-12-2015، 02:10 PM)saalaar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
هرمی ایرانسل و همراه چیزی الان فعال هست؟؟

سلام دوسم.اره فعال هستن.تو تاپیکش میتونین نگاه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. پیش بینی نیست?
(31-12-2015، 02:35 PM)saman518 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. پیش بینی نیست?

نه هر دوسامانه رو چک کردم هیچ کدوم پیش بینی نزاشتن
ببخشین سرویس آفتاب همراه اول سامانش چیه؟ Undecided.gif
(31-12-2015، 02:43 PM)ramin733 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشین سرویس آفتاب همراه اول سامانش چیه؟ Undecided.gif

سامانه هرمی 201013 هستش لغوش آف تاب خاموش