موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-12-2015، 08:26 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوبارفرستادم نداد_دزدفقط شارج خورد

این روزا مسابقه ها فقط تله هستن ?
شارژ میخورن ?
دوستان به هر خط فقط یه دونه میده یا به ازای هر دو نفر یکی میده به همون خط؟
بمنم نداد در راهنماش گفته اگه 2 نفر کد بفرستن شارژ میده و نزده برای گرفتن شارژ دوباره rn code بفرستین ولی بازم نداد موندم همون کد رو برای خط سوم هم بزنم ممکنه اگه قبلا عضو نشده باشه شارژ بده یا ن Biggrin.gif
(25-12-2015، 09:48 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بمنم نداد در راهنماش گفته اگه 2 نفر کد بفرستن شارژ میده و نزده برای گرفتن شارژ دوباره rn code بفرستین ولی بازم نداد موندم همون کد رو برای خط سوم هم بزنم ممکنه اگه قبلا عضو نشده باشه شارژ بده یا ن  Biggrin.gif
سلام
بعد اینکه کد عضویت رو گرفتی از دوستت بخواه تا 1 رو به 84211 بفرسته بعد کد تو رو ارسال کنه با این شرایط بهت شارژ میده
آقا فرزاد منم همین کارو کردم البته بجای 1 ب 84211 اگه ozv taha هم بفرستیم قبوله و عضو میکنه ولی شاید چون چند روز قبل عضو شدم برای همین نداد حالا خط جدید ک قبلا عضو نشده هنوز تست نکردم...
چقد شارژ کم کرد تا شارژ داد؟
خانم السانا فکنم هر خط 120 کم کنه چون من rn code رو ک نوشته برای راهنمایی هست و کد میده بعده عضویت 2 نفر هم ک شارژ نداده بود فرستادم و نوشت سیستم قادر ب محاسبه مبلغ نیست و برای دو نفر هم عضو بشن 2 تا 120 میخاد و میشه 360 تومن البته نوشته بعده عضویت 2 نفر شارژ میده پس برخلاف اونچه 6erlock holmes نوشته، بعده عضویت دو نفر نباید دوباره rn code فرستاد چون اینطوری 480 کم میشه و شارژ هم ک نداده Biggrin.gif
دوستان این اول مارکت پیام داده ک تمدید شد یادم رفته بود غیر فعال کنم.شما هم اگه فعاله off رو بفرستید غیر فعال کنید.
اول مارکت به چه شماره ای ؟
9090فعال نیست