موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اگه ایرانسل ‏L‏ بفرست
(10-01-2016، 04:30 PM)arasheslai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نحوه لغو اشتراک تغذيه خون پيشخوان چطوريه؟

L 7132
به ۸۴۹۴
این اس برام اومده
لطفا یکی چک کنه
من برم درس بخونم امتحان دارم
زیر این ☚░░░░░░░░░░ یه رمز شارژ برای هزار نفر اولی که زودتر 1رو بفرستن به 9091
(10-01-2016، 04:37 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اس برام اومده
لطفا یکی چک کنه

تست شد خبری نبود
سامانه ٩٠٩١ مدتهاست پيام ميده ولي تا بحال شارژي نداده
منم زنگ زدم گفتن سیستم خرابه.بعدامیدیم
ولی میدونم که دیگه احتمالش کمه که بدن
9091 تا جایی ک یادمه شماره پشتیبانی هم در پیام نمیداد. مسابقاتی ک شماره پشتیبانی ندارن سرکاریه و فقط چن شرکت بزرگ مثه اپسان - بیپ - سروش همراه و تله کوله همیشه شارژ میدن..
(10-01-2016، 04:39 PM)nima136878 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2016، 04:37 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اس برام اومده
لطفا یکی چک کنه

تست شد خبری نبود

این مسابقه الان فعاله ولی نزنید بهتره

با چهار خط زدم و به سوالش جواب دادم به دوتاش شارژ استفاده شده داد به دو خط هم گفت محصول درخواستی در دسترس نیست
نزنید که همش ضرره
دوستان الان ۱۰۰۰ فرستادم به ۷۳۷۴۷۶ این پیامو فرستاد واسم
شما یک بار در جورچین برنده شارژ شده اید و فعلا دریافت شارژ مجدد امکان پذیر نیست
من جمعه چند بار هزارو فرستادم جواب نداد..اگه کسی تا حالا نفرستاده بفرسته ببینه ش میده یا ن؟؟
(10-01-2016، 05:50 PM)Shahram Mohammadi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان ۱۰۰۰ فرستادم به ۷۳۷۴۷۶ این پیامو فرستاد واسم
شما یک بار در جورچین برنده شارژ شده اید و فعلا دریافت شارژ مجدد امکان پذیر نیست
من جمعه چند بار  هزارو فرستادم جواب نداد..اگه کسی تا حالا نفرستاده بفرسته ببینه ش میده یا ن؟؟

خبری از شارژ نیس.همون پیام رو میده فقط