موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژای 8282 رو مرحله اولش ک میفرستید مرحله دومشو حتما یه مکث کنید بفرستید تا ارور نده، mlga هم چون محدود بود احتمالا دوستان مرحله دومشو خیلی سریع فرستادن ک ارور داده وقتی ک تمام نشده بود هنوز،
خودم چهار تا گرفتم،ممنون از دوستی ک اعلام کردن ،
Mligaتموم شده آيا
(26-12-2015، 04:17 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Mligaتموم شده آيا

گویا تموم شده دوسم
اره Mliga تمام شد هزار نفر اول بود داداش
امروز امکانش هست شارژ باشه عایا؟؟؟؟؟
(26-12-2015، 04:20 PM)mehdi.a77 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حداقل یه محدود دیگه فعال میشه
(26-12-2015، 04:20 PM)mehdi.a77 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ان شاالله که هست
دوستان 203060 من الان ت ۳ فرستادم گفت نظر شما برد آث میلان یعنی پیشبینی بازی پرسپولیس تمام شده حالا این بازی میلان ساعت چنده؟
(26-12-2015، 04:25 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 203060 من الان ت ۳ فرستادم گفت نظر شما برد آث میلان یعنی پیشبینی بازی پرسپولیس تمام شده حالا این بازی میلان ساعت چنده؟

اگه جواب پیام شما از 20397 اومده باشه مال پیش بینی قبلی شماست
پیش بینی بازی امروز تموم شده
(26-12-2015، 04:25 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیگ سری  A ایتالیا وارد تعطیلات کریسمس شده و اولین بازی میلان 16 دی هست 
ااحتمالا  پیش بینی امروز تموم شد