موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-01-2016، 07:49 PM)Shid Rokh_7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرداهم میشه عضو جورچین شد ؟ بعد از اینکه هر سوال رو جواب دادیم میشه لغو کرد بعدا دوباره عضو شد؟ کسی میدونه؟

نه نباید لغو کنید
(03-01-2016، 07:49 PM)Shid Rokh_7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرداهم میشه عضو جورچین شد ؟ بعد از اینکه هر سوال رو جواب دادیم میشه لغو کرد بعدا دوباره عضو شد؟ کسی میدونه؟

خودش گفته تا یه هفته فرصت هست  اما اگه لغو کنی دیگه شارژ بهت نمیده
این هرمی ایرانسل با کد 737120 چرا لغو نداره میخوام لغو کنم Angry.gif Angry.gif
(03-01-2016، 07:53 PM)ehsan912 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی نمیدونه لغوش چیه Undecided.gif
(03-01-2016، 08:03 PM)ehsan912 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-01-2016، 07:53 PM)ehsan912 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه تو پیامش لغوش رو ننوشنه؟ به همون روش عمل کنید . شاید جوابش دیر میاد صبور باشید
برای لغو
ابتدا عدد 1 رو به 737120 بفرسیتن
بعد از سامانه 73711141 پیام میاد
از اونجایی که برای هر سیمکارت سامانه مختلف فعال میشه ، جهت لغو به پیامی که از  73711141 میاد توجه کنید.
انتهای پیام سرشماره موجود هست و شما باید برای لغو حرف L رو به اون شماره ارسال کنید.
(03-01-2016، 08:08 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-01-2016، 08:03 PM)ehsan912 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه تو پیامش لغوش رو ننوشنه؟ به همون روش عمل کنید . شاید جوابش دیر میاد صبور باشید

توپیامش چیزی از لغو نگفته به هیچ عنوان
دوست خوب سلام
به جور چین خوش اومدی
شما قبلا از ما شارژ گرفتی و از پیش ما رفتی
بنابراین مجدد نمیتونیم بهت پیشنهاد بازی برای دریافت شارژ رایگان رو بدیم
ولی میتونی پیش ما باشی و باز هم بازی جورچین رو انجام بدی
دوستان این 737476 اگه لغو کنید دیگه نمیتونید عضو شید:
من لغو کردم این پیام اومد.
(03-01-2016، 08:18 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست خوب سلام
به جور چین خوش اومدی

نباید لغو میکردین دیگه شارژ نمیده
(03-01-2016، 08:20 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-01-2016، 08:18 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست خوب سلام
به جور چین خوش اومدی

نباید لغو میکردین دیگه شارژ نمیده

میگم حالا اونایی که لغو کردن اگر فردا سامانه فعال بود دوباره عضو بشن شاید ازشون قبول کرد. امتحانش ضرر نداره