موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان صبح بخیر هرمی ایرانسل فعاله ؟ از دیروز غیر فعال نشده؟
(04-01-2016، 11:22 AM)abbas111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان صبح بخیر هرمی ایرانسل فعاله ؟ از دیروز غیر فعال نشده؟

فعاله ولی دیر جواب میده
بمن ک هم پیام انبوه بصورتی ک گفتم داده بود هم فرستادم نوشت متاسفانه کد عضویت شما ضریبی از 1000 نیست...
سلام
پس چرا بمن سوال نداده ۷۳۷۴۶۴؟  Sad.gif
(04-01-2016، 11:18 AM)meysam3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2016، 11:16 AM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2016، 11:13 AM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قابل توجه دوستان مسابقه جورچین
من دیروز با سیمکارت بدون شارژ شرکت کردم
امروز 120تومن انتقل دادم بعد جواب سوال ک فیروزه
هست فرستادم جواب داد ک جواب درسته فردا سوال دوم میپرس
من خطتم شارژ داشت وقتی جوابو فرستادم هیچی نداد دوستم
من فکر میکنم محدوده زمانی خاص داره سوال میپرسه تا 1ریع بعد جواب بدی من نیم ساعت گذشت جواب دادم زمانش تموم شد چیزی برام نیومد
نه من الان دارم به سیم کارتا جواب میدم جوابشم میاد
ولی من میزنم میگه سوال های امروز پایان یافته
(04-01-2016، 11:25 AM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

اشکال نداره جواب سوال بفرست که میشه فیروزه
(04-01-2016، 11:25 AM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

به 5 تا سیم کارت من سوال فرستاد .
سیمکارت رو که رو گوشی انداختم سوال اومد
(04-01-2016، 11:30 AM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2016، 11:27 AM)meysam3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2016، 11:25 AM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

اشکال نداره جواب سوال بفرست که میشه فیروزه

فرستادم گفت ب جعبه موسیقی خوش اومدی.ی سوال دیگه پرسید از بنیامین بهادری

سرشمارت اشتباهه 737476مسابقه جورچین
دیروز اشتباه فرستاده بودم شمارشو.الان باز عضو شدم خوشامد گفت.پس هر کی نفرستاده امروزم میشه شرکت کنه.
دوستان یعنی میشه سیممو بدون شارژ بذارم فردا جواب درست رو بفرسم امتیاز میده؟