موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان جورچین سوال اومد فیروزه جواب دادم اما دیگ اسی نیومد؟
باید اس بیاد یا نه؟
دوستان اول در مورد rdah مطمعن شوید چون نشون داده دست و دلباز نیست فقط شارژ میخوره
(04-01-2016، 10:42 AM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید اس بیاد یا نه؟

فیروزه دادید بعدش پیام میاد ک کارت عالی بود امتیازتون رو نشون میده
تافردا که سوال بعدی رو میپرسه
(04-01-2016، 09:56 AM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
حامد 551 کدت رو زدم ولی جوابی نیومد جوابش دیر میاد؟

مرسی.
بله دیر میادشاید یک تا دوساعت بشه.من خودمم 1000 رو فرستادم هنوز اس نداده
منم جورچین ی خط شارژ نداشت جواب فرستادم دیگه پیام نداد موندم دوباره شارژ کنم جواب بفرستم پیام میاد و امتیازو میده یا ن Undecided.gif
(04-01-2016، 10:47 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم جورچین ی خط شارژ نداشت جواب فرستادم دیگه پیام نداد موندم دوباره شارژ کنم جواب بفرستم پیام میاد و امتیازو میده یا ن  Undecided.gif

ب نظر من شارژ کنید تا شب اگه اس نداد اون موقعه 1000 رو بفرستید ببینید امتیاز داده یا نه اگه امتیازی نداده مجدد جواب سوال رو بفرس
اول باید 1 رو بفرستیم بعد فیروزه ؟
فیروزه تنها زدم جواب نداده،
(04-01-2016، 10:47 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2016، 10:42 AM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید اس بیاد یا نه؟

من شارژ داشتم ولی این اس واسم نیومد دوباره بفرستم؟
mjaz-mzang-safarb-jamj-sarz-tgaz-jomlak

تست شد !
قبلا میگفت پیشنهاد ویژه داری ولی حالا دیگه کلا یه پیام دیگه میده ! احتمالا غیرفعال شدن !
(04-01-2016، 10:53 AM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2016، 10:47 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید اس بیاد یا نه؟

من شارژ داشتم ولی این اس واسم نیومد دوباره بفرستم؟

نمیدونم شاید چون شلوغ شده جواب نیومده صبرکنید نداد دوباره بفرستید