موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به نظرم اگه دیگه فرداشارژ روندن بایدلغوکرد...البته به ایرانسل نمیشه اعتماد کرد.بازم همراه اول بااینکه لغوکرده بودم شارژوداد.
(09-01-2016، 08:24 PM)mohammad1998 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرم اگه دیگه فرداشارژ روندن بایدلغوکرد...البته به ایرانسل نمیشه اعتماد کرد.بازم همراه اول بااینکه لغوکرده بودم شارژوداد.

ربطی نداره هر دو مسابقه رو یک شرکت یعنی بیپ برگذار میکنه و شماره تماس هر دو هم یکی است ..
شارژنیست.ماکه محدودنتونستیم بگیریم
دوستان وقتی شناسه شارژ نمیشه میگه تراکنش ناموفق فردا زنگ بزنم پشتیبانی یه شناسه دیگ میدن؟
(09-01-2016، 08:48 PM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان وقتی شناسه شارژ نمیشه میگه تراکنش ناموفق فردا زنگ بزنم پشتیبانی یه شناسه دیگ میدن؟

دوست گرامی,نه ننمیدن.
از کارت بانکی سپه استفاده نکن و اینکه مطمئن
باشید رمز دوم رو اشتباه وارد نمیکنید
۱به ۷۳۷۶۰۴
شارژ به سه هزار نفر اول 
مرحله ی دوم ۱۰۴به ۷۳۷۶۰۴
(09-01-2016، 09:07 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱به ۷۳۷۶۰۴
شارژ به سه هزار نفر اول 
مرحله ی دوم ۱۰۴به ۷۳۷۶۰۴

تموم
(09-01-2016، 09:10 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-01-2016، 09:07 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱به ۷۳۷۶۰۴
شارژ به سه هزار نفر اول 
مرحله ی دوم ۱۰۴به ۷۳۷۶۰۴
نداد که!

مرحله دوم جواب نیومد
(09-01-2016، 09:10 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱به ۷۳۷۶۰۴
شارژ به سه هزار نفر اول 
مرحله ی دوم ۱۰۴به ۷۳۷۶۰۴
نداد که!

همون لحظه که تست کردم دیدم فعاله گذاشتم اینجا
(09-01-2016، 09:13 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱به ۷۳۷۶۰۴
شارژ به سه هزار نفر اول 
مرحله ی دوم ۱۰۴به ۷۳۷۶۰۴
نداد که!

مرحله دوم جواب نیومد

لغو کنم؟