موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان يك  پيام از هرمي براي من اومده كه به دوستات افتخار كن كمكت كردن شارژ برنده شي...
ولي هر چي 1000 رو ميفرستم همون كد شارژ قبلي مياد...
لطفا كمك كنيد.
یاسین قاط داره . خطا میده
(10-01-2016، 07:07 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2016، 07:05 PM)MOHAMMAD H J R B A نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 1 به 80503 تبریک میگه اما مرحله دومو ya 121 به 8282 میفرستم میگه محصول درخواستی در دسترس نیست
شما ها هم تست کنید اگه داد اعلام کنید

سامانه 8282 همیشه همینجوره.  من که نمیفرستم هیچ وقت چون احتمال شارژ دادنش خیلی خیلی کمه

محدوده؟
(10-01-2016، 06:58 PM)vahid200077 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید برای گرفتن شناسه شارژ داشته باشیم 
اخه با خطی که شارژ داره زدم جواب اومد ولی خطی که شارژ نداره نیومد

منبا خطیخطی که شارژ نداشت تونستم شناسه بگیرم
(10-01-2016، 07:09 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان يك  پيام از هرمي براي من اومده كه به دوستات افتخار كن كمكت كردن شارژ برنده شي...
ولي هر چي 1000 رو ميفرستم همون كد شارژ قبلي مياد...
لطفا كمك كنيد.

برای منم تا حالا کلی پیام اینجوری اومده ولی همش همون شارژ قبلی رو میده. هیچ کاریش نمیشه کرد متاسفانه
(10-01-2016، 07:10 PM)Shid Rokh_7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2016، 07:07 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2016، 07:05 PM)MOHAMMAD H J R B A نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 1 به 80503 تبریک میگه اما مرحله دومو ya 121 به 8282 میفرستم میگه محصول درخواستی در دسترس نیست
شما ها هم تست کنید اگه داد اعلام کنید

سامانه 8282 همیشه همینجوره.  من که نمیفرستم هیچ وقت چون احتمال شارژ دادنش خیلی خیلی کمه

محدوده؟

آره انگار
(10-01-2016، 06:58 PM)vahid200077 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید برای گرفتن شناسه شارژ داشته باشیم 
اخه با خطی که شارژ داره زدم جواب اومد ولی خطی که شارژ نداره نیومد

نه شارژ لازم نداره. اگر جواب نیومد دوباره 1000 بفرستید میده
تموم شد

کسی کد سالم گرفت>؟
تشکر.کد سالم گرفتم.اعتبارم فعلا تموم شده.بعدا تقدیم میشه
هر وقت سامانه درست شد.
شناسه هاتونو به 2 سیم کارت همزمان بزنید.
هر دو شارژ میشه
و به بعضی ها مفت نفروشید