موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-01-2016، 05:13 PM)sanazkbira نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه سوال اول شارژ پنج تومانی جواب سوال بعد خودش میفرسته

درست منظور سوالتونو متوجه نشدم اما در هرروز فقط یک سوال میتونید جواب بدید که روزی ۱۰۰ امتیاز میده و ۳ سوال در ۳ روز متفاوت جواب بدید امتیازتون ۳۰۰ بشه روز جمعه شارژ ۵ میده
*نکتهه*حتما وقتی میخواین سوال رو جواب بدید حداقل باید ۱۲۰ داشته باشید وگرنه ثبت نمیشه

موفق باشید
هرمی ایرانسل جوابش چقد طول میکشه چون حدود چهار ساعته زدم انگار نه انگار
(05-01-2016، 05:28 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حدود یه ساعت طول میکشه تا بیاد  برای عضویت و دریافت کد 1 رو ارسال نکنید کد دوستان رو بزنید من از دیشب هر چی 1 فرستادم جواب نداد ولی وقتی کد یکی از دوستان رو ارسال کردم جوابش یه ساعته اومد
(05-01-2016، 05:33 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2016، 05:28 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حدود یه ساعت طول میکشه تا بیاد  برای عضویت و دریافت کد 1 رو ارسال نکنید کد دوستان رو بزنید من از دیشب هر چی 1 فرستادم جواب نداد ولی وقتی کد یکی از دوستان رو ارسال کردم جوابش یه ساعته اومد

صبح عالی بود بعد از ربع ساعت جوابها میومد
(05-01-2016، 05:24 PM)MaHvAsH BaNo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2016، 05:13 PM)sanazkbira نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه سوال اول شارژ پنج تومانی جواب سوال بعد خودش میفرسته

درست منظور سوالتونو متوجه نشدم اما در هرروز فقط یک سوال میتونید جواب بدید که روزی ۱۰۰ امتیاز میده و ۳ سوال در ۳ روز متفاوت جواب بدید امتیازتون ۳۰۰ بشه روز جمعه شارژ ۵ میده
*نکتهه*حتما وقتی میخواین سوال رو جواب بدید حداقل باید ۱۲۰ داشته باشید وگرنه ثبت نمیشه

موفق باشید

بله سوال بعدی رو روز بعدخودش میفرسته
ساحل منم دیروز شارژ نداشتم ج فرستادم چیزی نیومد بعد که شارژ کردم دوباره ج فرستادم پیام اومد که سوالات تمومه.
امروز که ج فرستادم 200 امتیار داشتم یعنی امتیاز دیروز هم ثبت شده بود
به نظرتون اگر امروز عضو 737476  بشیم جمعه شارژ تعلق میگیره ؟
تخفيف شارژ نيست؟
(05-01-2016، 06:11 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تنها راهس اینه که ریسک کنید که اگر خود روز جمعه هم سوال بده شارژتون را بده

(05-01-2016، 06:16 PM)majid348 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تخفيف شارژ نيست؟

نه
(05-01-2016، 06:11 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیزدر صورتی که روز جمعه هم سوال داشته بشه میشهه شرکت کرد چون باید بتونی به سه سوال جواب بدی در غیر اینصورت امتیازتون به 300نمیرسه و نمیتونید شارژب برنده بشید. از اونجایم که این مسابقه بار اوله برگزار میشه کسی اطلاع دقیقی نداره.