موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-12-2014، 12:52 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
اقا منم دیشب برنده شدم
تشکر میکنم از محمد عزیز بابت قرعه کشی

سلام مسعود جان...خواهش میکنم قابلی نداشت
حیف که اعصابم خردِ ..................................
0212 حالا چرااا اعتبار منفی دادی؟؟؟؟ Biggrin.gif
(13-12-2014، 12:42 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیلام بچه ها خوبین خوشین من نبودم خوش میگذشت بدون من ؟؟؟؟؟

سلاااااااااام خوبي؟ چي شد عمو كجا بودي كم پيدا بودي يهو غيبت زد؟!!!!!!!! Undecided.gif Confused
(13-12-2014، 12:56 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخاطر اينكه خاطره ها واست تداعي بشه و زنده بمونه اشتباه نكني دفعه ديگه Biggrin.gif تداعي يعني چي؟ فحواي كلام اينه كه يادت نره دفعه ديگه بگي ساعت 10 هم بايد كاربر باشد Biggrin.gif Heart.gif
(13-12-2014، 12:50 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 12:42 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام محمدرضای گل خوبی؟خوش اومدی...مدتی نبودت کجا بودی داداش؟ Heart.gif Wink.gif
زیر سایه ات هیچی درس میخوندم و کار میکردم Heart.gif فدای مهربونیات Heart.gif
(13-12-2014، 12:56 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دم 0212 رودار و جی اف زیاد دار گرم. منم برم یه سه چهار تا اعتبار منفی بهت بدم تا یاد بگیری به منم شارژ بدی Biggrin.gif
(13-12-2014، 12:56 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاااااااااام خوبي؟ چي شد عمو كجا بودي كم پيدا بودي يهو غيبت زد؟!!!!!!!!  Undecided.gif  Confused
تو قلبت بودم یه گوشه از زمین زیر آسمون خدا Heart.gif Heart.gif
(13-12-2014، 01:00 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 12:50 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام محمدرضای گل خوبی؟خوش اومدی...مدتی نبودت کجا بودی داداش؟ Heart.gif Wink.gif
زیر سایه ات هیچی درس میخوندم و کار میکردم  Heart.gif فدای مهربونیات Heart.gif
تنت سلامت
خوشبحالتون مسابقه گذاشتین شارژ برنده شدین ما که نبودیم نصیبمون بشه Biggrin.gif