موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این همراه اول که تموم شد به ما نرسید تا ببینم ایرانسل به ما میرسه... Undecided.gif
ادمین باهات قهرم دیگه با من حرف نزن... Undecided.gif
(14-12-2014، 05:49 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته بعضی ها اعتبار دادن دستشون درد نکنه Biggrin.gif  Heart.gif

من که نگرفتم ولی اعتبار دادم بهت... Biggrin.gif
(14-12-2014، 05:49 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این همراه اول که تموم شد به ما نرسید تا ببینم ایرانسل به ما میرسه... Undecided.gif
ادمین باهات قهرم دیگه با من حرف نزن... Undecided.gif

Biggrin.gif
0212
من شارژ گرفتم ولی باور کن شارژ نخوردم کار بد کنم شاید داداشم که شارژهارو تقدیمش کردم اون کار بد کرده راستی اون که اصلا تو انجمن نمیاد Confused
مام که دیررسیدیم
(14-12-2014، 05:51 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 05:49 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته بعضی ها اعتبار دادن دستشون درد نکنه Biggrin.gif  Heart.gif

من که نگرفتم ولی اعتبار دادم بهت... Biggrin.gif

Heart.gif Heart.gif
0212

چه حرفی زدی... Biggrin.gif
ممنون داداش بابت تبریک... Biggrin.gif
آره دیگه میگم اگه باشه که امکانش بالاست ساعت 6 ادمین میزاره... Biggrin.gif
(14-12-2014، 05:51 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
من شارژ گرفتم ولی باور کن شارژ نخوردم کار بد کنم شاید داداشم که شارژهارو تقدیمش کردم اون کار بد کرده راستی اون که اصلا تو انجمن نمیاد Confused

خودشو ماليده به تو
(14-12-2014، 05:54 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212

چه حرفی زدی... Biggrin.gif
ممنون داداش بابت تبریک... Biggrin.gif
آره دیگه میگم اگه باشه که امکانش بالاست ساعت 6 ادمین میزاره... Biggrin.gif

Biggrin.gif  آها از اون نظر.. ميزاره نه ميزاره... بي بي تو حال و روزت چطوره؟ ساكت نشستي داري رژ لب ميزني نكنه  Biggrin.gif  چرا اين همه آدم فقط من محمد و سعيد بايد حرف بزنيم بقيه نگاه كنن؟ ما ريش سفيديم؟ بهروز هم به جمع پيوست ولكام بهروز  Heart.gif   Biggrin.gif نه بيا كه به موقع رسيدي ذكر خيرت بود خوبي؟ چ خبر خيلي كم پيدايي ناموسن... نميگي دلمون واست تنگ شد؟ نكنه زن گرفتي؟ هي روزگارِ بي وفا.......
Dodgy.gif