موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 05:15 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 05:12 PM)الهه18 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من عضو جدیدم :biggrin.gif

سلام الهه خانم خوش آمدی  Wink.gif

مرسی
(14-12-2014، 05:12 PM)الهه18 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من عضو جدیدم :biggrin.gif
خوش اومدی
(14-12-2014، 05:16 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همراه اولو گرفتم دمتون گرم.. البته الآن نه ها ساعت 1:30

خوشبحالت بی بی جان! به من نرسید . تموم شده بود Sad.gif
Sad.gif
بچه ها اگه شرکت اپسان مسابقه جدید با کد جدید داده بگید تا بزارم تو لیست تست مسابقه ها Wink.gif
Biggrin.gif
همش کشک هست.

گزینه درست رو فرستادم ، بهم پیام داده اشتباه کردی...

اصلأ ذاتش خراب شده همراه اول
(14-12-2014، 02:36 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
پس این چیه؟

Highslide JS

به روح اعتقاد داري؟ Biggrin.gif پس چرا سايز 150×150 گذاشتي مگه من چشمِ دالّ دارم كه بدونم اين چيه يه سايز بزرگتر ميزاشتي خو متوجه نشدم چيه Biggrin.gif Undecided.gif
Dodgy.gif
سلام به همه دوستان...
با شارژها کیف کردین... Dodgy.gif
صدبار به ادمین گفتم بهم زنگ بزن... Dodgy.gif
(14-12-2014، 02:13 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 02:08 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستي من مجتبي خواستم بگم چالش يادم نيومد هر چي فك كردم گفتم اين چي بود كه نفر بعدي رو دعوت ميكردن ديدم يادم نيست گفتم تريبون  Biggrin.gif  دست درد نكنه حرف دلمان زدن نمودندي... مغزم ضعيف شده  :

0212 تو هی مغزت ضعیف بوووود Biggrin.gif
وای تا نیومدی بهم خشونت کنی.. برم درس بخونم بهتره Wink.gif

هر چه از دوست رسد نكوست Biggrin.gif دستاتا نميخاد كرم بزني همينجوري خشك و خالي بزار Biggrin.gif مگه ميخوايم ازش خواستگاري كنيم ولي حالا چون دختري دوست داري ديگه حالا كرم هم زدي زدي عيبي نيست Heart.gif Undecided.gif Shy.gif Biggrin.gif چطوري بعد از ظهرا درس ميخوني به منم ياد بده سخته....... حسش اصن نمياد بعضي وقتا يهو حسش مياد ميرم ميخونم خوب هم ميگيرم ولي بعد ازظهرا اكثرا نميشه......... Undecided.gif