موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-12-2014، 08:14 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 08:12 PM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ب همه دوستان وادمین
آقا ی نظرسنجی اینترنتی دیدم ی چند تا سوال میپرسه بعد باید ایمیل بدی بهش بعد از بررسی نظرسنجی شارژ میده من تازه فرستادم اگه میخوای لینکشو بزارم البته اگه ادمین اجازه بده...

منم دیدم اینم لینکش ولی احتمالاش کمه شارژ بدن Undecided.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو معلومه ك نميدن

توجه: پرسشنامه هایی که بدون دقت کافی پر شوند (مانند انتخاب یکسان یا رندوم گزینه ها) مشمول هدیه نمی شوند.

اينا لابد مي شينن يكي يكي نيگاه ميكنن بعد شارژ ميدن؟ ك اينطور نيست...... اگه سيستمي باشه بايد اتوماتيك شارژ رو بفرسته ك اونم نميفهمه كي رندم زده كي يكسان زده يكسان رو شايد ولي يكي شايد عشقي بزنه... سيستم ك نميفهمه عشقي زده يا نه.. كسي ام نميشينه نيگاه كنه ببينه كدومش قشنگتر زده بهش شارژ بده... معلومه نميدن نميدونم شايدم بدن اونو گذاشتن ك مردم دقت كنن... Undecided.gif Heart.gif
(13-12-2014، 08:20 PM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا هر کی میخواد شرکت کنه فعلا ک ب من جواب نداده بعد نیای بگی من نگفتم هر کی دوس داشت شرکت کنه

خوشمان آمد به اين ميگن آدما... ميگه من نميدونم ميده يا نه اطلاع رساني كردم اگه ريا نباشه يك عدد اعتبار مثبت مي دهيم... Heart.gif Dodgy.gif Rolleyes.gif
0212 تو یه مطلب تاپیک نباید 4 تا امتیاز منفی به نفر بدی امتیاز مثبت هم همون طور که گفتم فقط به مطالب مفید مثبت بدید
دوستان وعزیزان......خواهش
(13-12-2014، 08:27 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 تو یه مطلب تاپیک نباید 4 تا امتیاز منفی به نفر بدی امتیاز مثبت هم همون طور که گفتم فقط به مطالب مفید مثبت بدید

تاپیک-جدید-کد-شارژ-ایرانسل-و-همراه-اول ك همش يه تاپيكه ك به هم امتياز مي ديم Lightbulb.gif بيخيالش ميگم ك چونه زدن بي فايدس............ وقت طلف كردن البته الان ك حوصلمون سر رفته كمي كتك كاري بد نيست استخونامون يه ورزشي ميكنه Biggrin.gif
(13-12-2014، 06:32 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 05:54 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اینترنت از مخابرات گرفتم هر روز از ساعت 1 تا 7 صبح رایگان بود 5 گیگ دان میکردم... Undecided.gif
ولی الان سه روزه از ساعت 1 تا 7 صبح 18 گیگ دانلود میکنم... Confused  Dodgy.gif
آخه فکر هارد منو هم نمیکنن اینا 4 ترا پر شده... Dodgy.gif

منم از مخابرات گرفتم ولی چرا رایگان نیست Sad.gif

ادمین جان باید حتما سرعت 2 مگ با شبانه رایگان که قیمتش سالیانه 181500 تومن هست بگیری...
(13-12-2014، 08:30 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
تو چرا همیشه دنبال حاشیه هستی خیلی یه چیزو کش میدی اگه نظرت اینه که پست محمد مفید نبوده و باعث شده ضرر کنی و لیاقتش اینه 5 تا اعتبار منفی بدی پس چرا وقتی من کد شارژ گذاشتم یه اعتبار مثبت هم ندادی و حتی بعدش اومدی اعتراف کردی 7، 8 تومن کاسب شدی نمیخوام بگم پست محمد بی عیب بوده ولی هدف خیرش رو نادیده گرفتی و هیچ میدونی الان من به خاطر پستت باید اعتبار منفی بدم چون فک میکنم باعث شدی محمد دیگه هیچ وقت قرعه کشی نزاره و جمعه ها با تمام دلگیریش باعث شدی از این به بعد دلگیر تر بشه به نظر من تو همیشه چیزای منفی رو بزرگ میکنی این باعث میشه فقط خودت بیشتر ناراحت بشی Undecided.gif

Biggrin.gif داش تو كه پستا رو ادامه مي دي و ميخوني دقيق بخون حداقل گفتم ك ولش حوصلم نميشه ادامه بدم Biggrin.gif ادمين گفت... من دنبال حاشيه نيستم عين مطل جلو چشماته بايد ببيني حاشيه اش نيست... اين كه چي شده و چيكار شده... هدف خيرش رو ناديده نگرفتم... من يه امتياز مثبت هم داادم نميدونم تا اينجاي پست رو ميخوني يا فقط اولشو؟ Biggrin.gif ولي الان همشو پاك كردم بابا ب من چ تو كد شارژ نزاشتي فقط گفتي از مسابقه مزه شارژ گرفتي من سرچ زدم توي گوگل يه قسمت از اس ام اس رو ك شمارشو از ايرانسل گرفتم... تو خودت اومدي به من گفتي بهم اعتبار مثبت نده بعد الان اومدي ميگي چرا ندادي؟ نه ناموسن خدايي كي بود گفت نحس هستي اعتبار مثبت ب من نده منم گفتم نحسي از خودته اختيار داري؟ Biggrin.gif ادمين ك ديگه اينو يادشه..... مگه جمعه ها چ خبره شيرني پخش ميكنن ك من باعث شدم دلگير تر شه؟ من چيزي رو ادامه ندادم همون صبح نظرم رو گفتم تموم شد رفت اعتبارم هم دادم الان هم 10 دقيقه حرف زديم بوسيديم گذاشتيم كنار تو رگفتي دست حالا كي كِشِش ميده ؟ Biggrin.gif يه اعتبار منفي نده 10 تا بده... حالا من گكفتم حوصلم نميشه بحرفم مجبور شدم جواب تورو بدم الان ميخواي منم حس كنم بايد اعتبار منفي بدم چون مجبورم كردي علي رغم ميلَم اين همه بحرفم؟ Biggrin.gif نميدم چون اعتبار منفي هم لياقت ميخواد

بيه Dodgy.gif Heart.gif
(13-12-2014، 06:38 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 06:17 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 06:00 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BIGHAM
یعنی چی 18 گیگ دانلود میکنی؟
مگه سرعتش چنده؟؟
Confused

پهنای باند که 2 مگه... Biggrin.gif
ولی سرعتش همیشه 250 کیلوبایت بود ولی الان با همون 2 مگ دانلود میکنه... Undecided.gif

برای منم اینترنت مخابرات 2 مگ هست یه بارم واسه من اینجور شد ولی باز درستش کردن تو هم زیاد ذوق نکن باز میشه مث قبل

نه منم یک بار اینجور شد باز فرداش درست شد 5 گیگ بیشتر دی ال نکرد...
بعد فهمیدم که باید از ساعت 17 تا 1 شب به اینترنت وصل باشی و دیسکانکت نکنی...
و شب از سرعت بالا 2 مگ بهره مند شوی...
به نظر من اینجوریه چون چند روزه همینجوری میکنم هنوز دارم همون 18 گیگ رو دی ال میکنم... Biggrin.gif
من معذرت ميخوام آقا اين قسمت آخر حرفتو ميدونم سعيد فقط با تيكه آخرش موافقم نه حال دارم نه حوصله كل كردن اگه نظر بدي دارين ب من اعتبار منفي بديد نميخاد چيزي بگين حداقل اعصاب خوردي نداريم Biggrin.gif بزارين شب حداقل سرمونو با خيال راحت زمين بزاريم نه اعصاب خوردي Heart.gif Biggrin.gif من از همه معذرت ولُم كنين عامو. Heart.gif Rolleyes.gif از محمد و سعيد معذرت.. و بقيه دست اندر كاران.. Biggrin.gif Heart.gif
یا پیغمبر این چقدر حرف میزنه به خدا من خسته شدم Biggrin.gif Angel.gif