موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
bigham هزینه adsl یکسال چند میشه?
وای یکی 0212 رو از برق بکشه..  Confused
حالا سعيد و محمد يكي يه بوس بديد Biggrin.gif
0212
Biggrin.gif کاری نکردی که معذرت بخوای
0212
Confused
(13-12-2014، 08:55 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 08:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیخال شید بابا Heart.gif Biggrin.gif فداتون بیخیال خب حالا بگید چه خبر زن بچه دوست دختر دوست پسر خوبن Biggrin.gif مال من همشون خوبن Rolleyes.gif Biggrin.gif یعنی ندارمشون Undecided.gif

سیلام.....تو که میدونی من خجالتی ام...چرا همش نگام میکنی Blush.gif  Rolleyes.gif  Shy.gif  Angel.gif

Heart.gif Tongue.gif
(13-12-2014، 08:58 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا ديگه اين گُل بي بي اومد يكي بايد جلو اينو بگيره Biggrin.gif هر موقع تو مياي من دارم ميرم چرا؟؟؟؟؟

مگه تو مهندس نيستي اگه بلدي منو از برق بكش Biggrin.gif Biggrin.gif Undecided.gif Heart.gif
(13-12-2014، 08:47 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 08:41 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 06:32 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 05:54 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اینترنت از مخابرات گرفتم هر روز از ساعت 1 تا 7 صبح رایگان بود 5 گیگ دان میکردم... Undecided.gif
ولی الان سه روزه از ساعت 1 تا 7 صبح 18 گیگ دانلود میکنم... Confused  Dodgy.gif
آخه فکر هارد منو هم نمیکنن اینا 4 ترا پر شده... Dodgy.gif

منم از مخابرات گرفتم ولی چرا رایگان نیست Sad.gif

ادمین جان باید حتما سرعت 2 مگ با شبانه رایگان که قیمتش سالیانه 181500 تومن هست بگیری...

مال من سرغت 2 مگ ولی ماهانه ست یا سه ماهه

باید سالیانه بگیری...
من الان موندم با این سرعت شبا چی دی ال کنم... Undecided.gif
(13-12-2014، 08:58 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif  Tongue.gif
(13-12-2014، 08:44 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من معذرت ميخوام آقا اين قسمت آخر حرفتو ميدونم سعيد فقط با تيكه آخرش موافقم نه حال دارم نه حوصله كل كردن اگه نظر بدي دارين ب من اعتبار منفي بديد نميخاد چيزي بگين حداقل اعصاب خوردي نداريم  Biggrin.gif  بزارين شب حداقل سرمونو با خيال راحت زمين بزاريم نه اعصاب خوردي   Heart.gif   Biggrin.gif  من از همه معذرت ولُم كنين عامو.  Heart.gif   Rolleyes.gif از محمد و سعيد معذرت.. و بقيه دست اندر كاران..  Biggrin.gif   Heart.gif

0212 عزیز کاری نکردی که معذرت خواهی کنی نطرتو دادی...بعضیا تشکر میکنن که دستشون درد نکنه بعضیا هم انتقاد میکنن که بازم دستشون درد نکنه حالا تو با انتقادت باعث شدی که من اگه خواستم قرعه کشی بزارم دیگه این مورد یادم نره...من باید از تو تشکر کنم Heart.gif