موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شبتون خوش دوستان
همه رفتن؟
منم برم؟
ینی باز برم درس بخونم Sad.gif خسته شدم دیگهگریهگریهگریهگریهگریه
اقا این مدیرایی که بیکار نشستن یه تایپیک بزنین به اسم همسر یابی
مردیم از بی همسری Angry.gif Angry.gif
(14-12-2014، 12:18 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه رفتن؟
منم برم؟

آره دیگه درس خوبه بهت میگن مهندس  Biggrin.gif الان به ما هم میگن ولی پولی توش نیست  Biggrin.gif Tongue.gif
چرا ادمین نیستش؟
رفته دنبال مداد رنگی؟
الان ک لوازم تحریریا بسته
ادمین برگرد خونه نبینم الاف خیابونا باشیا Undecided.gif Undecided.gif 
من رو تو غیرت ذارم Angry.gif Angry.gif
(14-12-2014، 12:20 AM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 12:18 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه رفتن؟
منم برم؟

آره دیگه درس خوبه بهت میگن مهندس  Biggrin.gif الان به ما هم میگن ولی پولی توش نیست  Biggrin.gif Tongue.gif

اخرش فسیل(پرفسور) آمار میشن
بعد به عنوان مغز متفکر امار ترورم میکنن
(14-12-2014، 12:18 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردیم از بی همسری Angry.gif  Angry.gif

اوووووو...این چه حرفیه مسعود؟...استغفرا... Biggrin.gif
(14-12-2014، 12:18 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردیم از بی همسری Angry.gif  Angry.gif

منم میخوام جزوه هام بدم مامانم شوهر پیدا کنم
مردم بس درس خوندم
موهام سفید شد
(14-12-2014، 12:22 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 12:20 AM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه رفتن؟
منم برم؟

اخرش فسیل(پرفسور) آمار میشن
بعد به عنوان مغز متفکر امار ترورم میکنن

نترس پرفسور داره زیاد میشه Biggrin.gif
توی این دورو زمونه چیزی که زیاده مهندس و برفسور...البته مهندسا یکم بیشتر از برفسورها هستن Biggrin.gif