موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 01:09 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 01:07 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 01:06 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 01:02 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا دلی یه تاپیک برا امیر علی بساز

اگه اجر نداری برو اجر بخر
همه اهنگا امیر علی هم بدار Angel.gif Angel.gif

Dodgy.gif

چرا زیر چشمی نگاه میکنی بابا Dodgy.gif
Huh.gif Dodgy.gif

کووووووووووووووووووووفت
(14-12-2014، 01:09 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین یا رنگ منو عوض کن یا رنگ خودت اینجوری نمفهمم من توام یا تو منی

جمله سنگینی بود دو دقه سکوت کنید

برم لالا کنم
صب کلاس دارم
شبتون رویایی

Dodgy.gif
خخخخخخخخخخخخخخخخ
به ادمین گفتم کوفت
بابا بهم شب بخیر بگو تا برم بخوابم
(14-12-2014، 01:12 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 01:09 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین یا رنگ منو عوض کن یا رنگ خودت اینجوری نمفهمم من توام یا تو منی

جمله سنگینی بود دو دقه سکوت کنید

برم لالا کنم
صب کلاس دارم
شبتون رویایی

Dodgy.gif

ایشک
با این قیافه زشتش
فحشت میدما Angry.gif Angry.gif
ببین من چقد جرعت دارم
دارم با ادمین کل کل میکنم
از مسدود شدنم نمیترسم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(14-12-2014، 01:13 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخخخخخخخخخخخ
به ادمین گفتم کوفت
بابا بهم شب بخیر بگو تا برم بخوابم

Dodgy.gif Lightbulb.gif
(14-12-2014، 01:15 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببین من چقد جرعت دارم
دارم با ادمین کل کل میکنم
از مسدود شدنم نمیترسم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

Dodgy.gif
من رفتم
یا فردا مسدود شدم و دیگه نمیتونم بیام ک فدا سرم یا بازم میام Angel.gif Angel.gif 

بای بای
(14-12-2014، 01:17 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من رفتم
یا فردا مسدود شدم و دیگه نمیتونم بیام ک فدا سرم یا بازم میام Angel.gif Angel.gif 

بای بای
Dodgy.gif
Dodgy.gif Dodgy.gif
Dodgy.gif Dodgy.gif Dodgy.gif
Dodgy.gif Dodgy.gif
Dodgy.gif
بابا بنفش پررنگ شد
خب منم از قرمز بودن خسته شدم Sad.gif