موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من شارژ میخوامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
حال ندارم عکس بندازم. بعدا میندازم.. آخه با گوشی نمیتونم عکس آپلود کنم باید لپ تاپ روشن کنم. 
و دیگه اینکه شب یکم کرم بزنم به دستم و خوشگل شه  Biggrin.gif بعد عکسشو میندازم میزارم Biggrin.gif
(14-12-2014، 02:08 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستي من مجتبي خواستم بگم چالش يادم نيومد هر چي فك كردم گفتم اين چي بود كه نفر بعدي رو دعوت ميكردن ديدم يادم نيست گفتم تريبون  Biggrin.gif  دست درد نكنه حرف دلمان زدن نمودندي... مغزم ضعيف شده  Undecided.gif  Biggrin.gif

0212 تو هی مغزت ضعیف بوووود Biggrin.gif
وای تا نیومدی بهم خشونت کنی.. برم درس بخونم بهتره Wink.gif
(14-12-2014، 02:06 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این مسابقه جواب نمیده من یک هفته است دارم میزنم جواب نمیده (برا شارژ گرفتن)
باید ببینی کد شارژش چیه مثلا SH 777 یا SK 777 و ...
جدیدا ایرانسل هر مسابقه ایش که شارژ بده تو قسمت مسابقه های جاری سایتش قسمت جایزه 5000 جایزه شارژ هزار تومانی(مخصوص افرادی که در زمان ارسال پیامک انبوه به عضویت مسابقه درآیند) پرنگ نشون میده
اینوم لینکش 
لطفا لینک داخل پست نذارید مرسی
اون برا پیامک انبوه که معلوم نیس کی باشه خود ایرانسل خبر میده
بهتره اس ندید شارژتون کم میکنه Shy.gif
بچه ها خط های همراه اول رو اماده کنید شارژ بگیریم Biggrin.gif
ارسال 2 به 20576
بعد سه تا سوال سخت میکنه که بیاین همینجا حلش کنیم Wink.gif اعتبار یادتون نره
کد ایرانسل الکی بود واسه من جواب اومد اما حرفی از شارژ نزد فقط سوال میداد
وای چه سخته بچه ها جواب این چی میشه
اولین عدد اول بزرگتر از 8344
8353
8347
8349
8351
قبلاازاین گرفتیم بازم میده؟؟؟؟
وای چه سخته سوالاش Confused
بگین لیلا بیاد کمک بنماید
اعدادی رو که میده برید تو این ساید بزنید اگه گفت it is prime  یعنی اوله اگه گفت  it is nor prime  یعنی نیست :