موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آقا خدایی من با نت رایگان میام فقط اپرا باز میشه نمیتونم به کسی اعتبار بدم ببخشین :-D
این نت رایگان بدون 1 ریال شارژ کار میکنه واسه فیسبوک و دانلود کردن و وب گردی هستش فقط یه اپرا باهاش باز میشه :-D
با این اپرا هم نمیشه اعتبار داد :@
(13-12-2014، 09:10 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 09:04 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 08:57 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
bigham هزینه adsl یکسال چند میشه?

قیمت یکسالش 1.815.000 ریال منکه با این قیمت گرفتم از مخابرات... Wink.gif
چقد ارزونه مشهد من دارم ماهی 31 تومن میدم یعنی سالی 372 تومن 8 گیگ با سرعت 2 و شبانه رایگان برای تو چجوریه؟

من 1.815.000 ریال دادم برای یک سال میتونستم 30 گیگ حجم با مودم رایگان بگیرم یا کلا 60 گیگ حجم بگیرم...
که من 60 گیگ گرفتم...
یعنی سرعت 2 مگ با حجم 60 گیگ یکساله با شبانه از 1 تا 7 صبح هم رایگان که من فقط از رایگانش استفاده میکنم... Biggrin.gif
(13-12-2014، 09:12 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سلام به همگی 

سیلام.........خوبی...
دوستان من نمیتونم بعتبارمتون..مسی که امروز نمیده Rolleyes.gif فردا گلبارونتون.میکنم Wink.gif Shy.gif
محمد مرسی دادا
عبدالهی قربون مرامت :-*
1 دونه مونده teeth
(13-12-2014، 09:14 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 باید وصلت کنم به یه شین 400kv شاید آدم شی!! البته اونوقت روح میشی میری پیش خدا Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(13-12-2014، 09:20 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد مرسی دادا
عبدالهی قربون مرامت :-*
1 دونه مونده teeth

خواهش...یه دونه که قابلی نداره Wink.gif
سیلام.....تشکربی بی
ادمین فردا یه 30تایی سبزو ترو تازه بزار کناربیام ببرم فردا ازعزیزان پذیرایی میکنم Rolleyes.gif Wink.gif
امیر مرامتو عشق است داداش
حوصلم سر رفته Undecided.gif
(13-12-2014، 09:33 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر مرامتو عشق است داداش

هر که رسد به 100 تا..ما میزنیمش 300تا......هی یادش بخیر Rolleyes.gif Wink.gif