موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 06:50 PM)mnmnjk نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا من کد گذاشتم پاک شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون چراغ قرمز قوانینو با دنده چار رد کردی Biggrin.gif
(14-12-2014، 06:49 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:46 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان، شارژ هست؟ کداش چیه؟ Biggrin.gif

بزار برسی عرقت خشک شه Biggrin.gif
شارژ هست اما جهت سوزوندن ادمین اون پیجه نمیشه گفت Biggrin
Biggrin.gif
(14-12-2014، 06:49 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در حاله حاضر بزرگترین دغدغه من اینه که ولنتاین واسه ایرانسل چی بخرم : |: |: |
Biggrin.gif بزرگ ترين دغدغه من اينه كه ولنتاين چيه و كي هست Biggrin.gif
امشب 2 تا شارژ ایرانسل هست
حداقل اونایی که من میدونم
(14-12-2014، 06:50 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:49 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در حاله حاضر بزرگترین دغدغه من اینه که ولنتاین واسه ایرانسل چی بخرم : |: |: |

چی بخری ؟
فوشایی که ملت بهش میدن  Biggrin.gif  Biggrin.gif

همین قصد رو دارم  Biggrin.gif Biggrin.gif
واسم خصوصی بفرسسسسسس....وگرن قهرم Angry.gif
(14-12-2014، 06:51 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:50 PM)mnmnjk نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا من کد گذاشتم پاک شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتش بشه خودمون میذاریم اگه شارژ بده
شما اگه کدی داری به ما بده به اسم خودتون میذارم Tongue.gif

ديگه همه ميدو نن از 6 تا 6 و 5 دقيقه بيشتر نميشه گرفت Biggrin.gif وقتي كه شما ميزاري ديگه ديره ديگه ديره دل اسيره داره ميره كه بميره....... Biggrin.gif
(14-12-2014، 06:55 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسم خصوصی بفرسسسسسس....وگرن قهرم Angry.gif

شما تا اطلاع ثانوی به آینه نگاه نکن چون یهو با خودتم قهر میکنی زبون
عزیز میدونی اطلاع رسانی کن
مام بدونیم چی میشه مگه
(14-12-2014، 06:53 PM)mnmnjk نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امشب 2 تا شارژ ایرانسل هست
حداقل اونایی که من میدونم

بيا خصوصي بابا 5 دقيقه ديگه بيشتر نمونده پيام خصوصيتا چك كن Biggrin.gif Undecided.gif
Sad.gif Undecided.gif