موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بیاین و به من اعتـــبار بدین بــه درگــاه خدا دعــا میکنم امشــب شارژ بـــیاد  Biggrin.gif Biggrin.gif
داغ شارژ همراه اول موند به دلم.
(14-12-2014، 06:29 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عمه منم هست :ـ)

لطفا با عمه هاتون شوخی نکنین... Undecided.gif
عمه بچه بازی که نیست... Dodgy.gif
به جای این وراجی ها با کد ها ور برید ببینید کدوم شارژ میده.من خودم یه خط دارم نمیتونم.
(14-12-2014، 06:29 PM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داغ شارژ همراه اول موند به دلم.

همدردیم رها جان.... Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif
کم کم داره انجمن شلوغ میشه.. خبراییه؟؟؟
شارژ Biggrin.gif
(14-12-2014، 06:28 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:25 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:20 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی غم؟محتبی؟محمد؟ :

از محمد منظورت كيست؟ من؟  Undecided.gif

ااااا توهم محمدی...نه همونی که مدیر شده... :tongue:

نه من دخترم محمد صدام ميكنن Biggrin.gif Biggrin.gif
مگه من دیشب به شما سه تا مدیر نگفتم بهم کیک خامه ای بدید؟پس کوووووو؟ Dodgy.gif ادمین اسمشونو محو کن
بچه ها پن دیشب اینجا بودم تعداد صفحات بود 17 ازصب دانشگاه بودم امروز همین الان رسیدم خونه دیدم شده 80؟؟؟؟؟؟؟؟
چخبره؟ارسال 2 ب 20576 همراه اوله؟ من الان زدم فقط سوال داد تبریک اینا چیزی نگفت اصلا حرفی از شارژ نزده، سوالو جواب بدم آیا؟