موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-12-2014، 08:08 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی علاقه ای به همکاری با برای مدیریت سایت و انجمن نداره

من علاقه دارم وقت ندارم بذار بعد امتحان ارشد Undecided.gif
عجب روز کسل کننده ای
سلام ب همه دوستان وادمین
آقا ی نظرسنجی اینترنتی دیدم ی چند تا سوال میپرسه بعد باید ایمیل بدی بهش بعد از بررسی نظرسنجی شارژ میده من تازه فرستادم اگه میخوای لینکشو بزارم البته اگه ادمین اجازه بده...
(13-12-2014، 08:11 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب روز کسل کننده ای

هنوزم ادامه داره کی فردا میشه Sad.gif
(13-12-2014، 08:10 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 08:08 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی علاقه ای به همکاری با برای مدیریت سایت و انجمن نداره

من علاقه دارم وقت ندارم بذار بعد امتحان ارشد Undecided.gif

Heart.gif باشه اگه شد خبر بده ممنون میشیم وقت زیاد هم نمیخواد Heart.gif
(13-12-2014، 08:12 PM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ب همه دوستان وادمین
آقا ی نظرسنجی اینترنتی دیدم ی چند تا سوال میپرسه بعد باید ایمیل بدی بهش بعد از بررسی نظرسنجی شارژ میده من تازه فرستادم اگه میخوای لینکشو بزارم البته اگه ادمین اجازه بده...

برای من خصوصی بفرست بی زحمت Biggrin.gif
(13-12-2014، 08:12 PM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ب همه دوستان وادمین

منم دیدم اینم لینکش ولی احتمالاش کمه شارژ بدن Undecided.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 08:02 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifسلام دادا 0212
منم کاملا حرفای تو رو بهش گفتم و واسه همین یه امتیاز منفیشو  پاک نکردم تو قوانین رو بخون نوشتم اگه از یکی شکایت دارید یا از پستش خوشتون نیومد باید فقط یه امتیاز منفی بدید نه به همه ارسالهاش امتیاز منفی بدید تازه اونجا هم ذکر کردم که اعتبار های مثبت رو فقط به پست ها و مطالب مفید بدید و به هر مطلبی اعتبار منفی ندید Heart.gif امیدوارم متوجه باشی -
پس اگه كسي هم 4 تا 4 تا مثبت داد ب اونم گير بده... منفيِ بيچاره فقط اسمش بد در رفته..........؟!....

ولش كن حوصلم نميشه دليل و منطق بيارم اگه نه 4 تا دليل ميگفتم ك امتياز منفي و مثبت دادم ك 4 تا هم تو بزاري روش تحويلش بدي بره.....  حيفِ وقت هست كه بزاري.......... اون دو تا امتياز رو هم پاك كردم ك ريا نشه منفي و مثبت تاثيري نداشت مثه اينه كَلَم خورد كرده باشي............ هوف  Dodgy.gif   Undecided.gif   Confused  Confused
(13-12-2014، 08:12 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 08:11 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب روز کسل کننده ای

هنوزم ادامه داره کی فردا میشه Sad.gif

امشب ساعت Wink.gif 12
آقا هر کی میخواد شرکت کنه فعلا ک ب من جواب نداده بعد نیای بگی من نگفتم هر کی دوس داشت شرکت کنه