موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 06:49 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در حاله حاضر بزرگترین دغدغه من اینه که ولنتاین واسه ایرانسل چی بخرم : |: |: |

چی بخری ؟
فوشایی که ملت بهش میدن  Biggrin.gif  Biggrin.gif
چرا من کد گذاشتم پاک شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(14-12-2014، 06:49 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:46 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان، شارژ هست؟ کداش چیه؟ Biggrin.gif

بزار برسی عرقت خشک شه  Biggrin.gif
شارژ هست اما جهت سوزوندن ادمین اون پیجه نمیشه گفت Biggrin

من بودم قبلنا، یه مدت نبودم، دوباره اومدم...
خب خصوصی بدید...
(14-12-2014، 06:50 PM)mnmnjk نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتش بشه خودمون میذاریم اگه شارژ بده
شما اگه کدی داری به ما بده به اسم خودتون میذارم Tongue.gif
بچه ها شارژ هست اما ادمین خوابه Biggrin.gif
اعتبار بدید تا 6 گذاشته بشه
منم کد میخوام Exclamation.gif Sad.gif
(14-12-2014، 06:48 PM)Asghar.mn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:39 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:36 PM)Asghar.mn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:34 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها پن دیشب اینجا بودم تعداد صفحات بود 17 ازصب دانشگاه بودم امروز همین الان رسیدم خونه دیدم شده 80؟؟؟؟؟؟؟؟
چخبره؟ارسال 2 ب 20576 همراه اوله؟ من الان زدم فقط سوال داد تبریک اینا چیزی نگفت اصلا حرفی از شارژ نزده، سوالو جواب بدم آیا؟

دیر امدی تمام گشت... روزهای خوش همراه اول هم گذشتندندی...

اصغر جان
قربون اون اسم ماهت که آدمو یاد جکهای باحال میندازه  Shy.gif
بچه ها درسته معتادن ولی دلیل نمیشه فعال نباشن  Biggrin.gif
همراه اولم مث ایرانول گدا شده و به چند هزار نفر اول میده  Sad.gif
بیخودی اس نده که شارژت نمیده

teeth   یاد جک های باحال یا جک +18

نه مثلا این :
پسره به رفیقش میگه اسم بابات چیه ؟
رفیقش میگه کامبیز
پسره میگه آخه کامبیزم شد اسم ؟
اصغر اسم باباس Biggrin.gif
(14-12-2014، 06:50 PM)mnmnjk نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
جناب خودمون میدونیم...
لطفا فعلا صداشو در نیار...
(14-12-2014، 06:51 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها شارژ هست اما ادمین خوابه Biggrin.gif
اعتبار بدید تا 6 گذاشته بشه

برا من بفرست
یکیش خودم دارم  Biggrin.gif
بچه ها چقد حرف میزنین خدایی..
ولی حرف نزنین اینجا سوت و کور میشه.. آدم دلش میگیره.