موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-12-2014، 11:41 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 11:36 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز...مریم قاسمی نامزد مرحوم مرتضی باشایی برای اون مرحوم اهنگی خونده منم آبلودش کردم گذاشتم تو سایت...بیشنهاد میکنم گوشش کنین خیلی زیباست Wink.gif Heart.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینو از سایتی که مخصوص پاشایی بود گرفته بودم نوشته بود خواننده این آهنگ معلوم نیست کیه... Undecided.gif
Biggrin.gif

منم اینو یکی از دوستام بهم داد...توی 2.3 سایت هم که خوندم همینو نوشته بودن Biggrin.gif
سلام و درود
به به ارشد شدن و مدیر شدنتون مبارک :-*
رنگ منم سفید کنید teeth
(13-12-2014، 11:47 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
رنگ منم سفید کنید teeth

حالا این همه رنگ چرا سفید؟؟سفید که دیگه محو میشی ها Biggrin.gif
بده بیاد شیرینی :-D
(13-12-2014، 11:47 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
رنگ منم سفید کنید teeth
درود شهاب جان 
مرسی  Heart.gif 
شیرینیشم دادم قبل اینکه بگی Biggrin.gif
من شیرینی میخوام:-)
(13-12-2014، 11:49 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بده بیاد شیرینی :-D

شیرینی هم داده شد Wink.gif
فداتم مجتبی جان،مرسی
قربونت محمد لطف نمودی
(13-12-2014، 11:39 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 11:38 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 11:36 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 11:34 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 11:33 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ادمین مداد رنگی خریده  Biggrin.gif محرم تموم شد رنگی شدیم ببین انجمن چه باحال شده  Tongue.gif Wink.gif

اره مجتبی خیلی انجمن شاد و باحال شده Biggrin.gif
آره فردا که شلوغ بشه معلوم میشه همه رنگی رنگی  Biggrin.gif
نمیشه که رنگ ویزه ها با ادمین یکی باشه
من اعتراض دارم
ادمین یا رنگ خودت عوض کن یا رنگ مارو عوض کن Undecided.gif Undecided.gif

عوض میکنه صبر کن رفته مداد رنگی بخره... Biggrin.gif

اگه پول نداری بگو پول بهت بدم ولی منو یه رنگ دیگه کن از قرمز خسته شدم
ادمین مداد شمعی بخر
یه رنگی هم بدین به من آقا teeth