موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 06:42 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:40 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:35 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت سوزش مهمانان عزیز و ادمین اون پیجه  Angry.gif
یه کد شارژ هست ، بهتون نمیگم تا بمونید تو کفشو حسابی تمیز شید  

چندي هست حالا ؟‌  Biggrin.gif

یک ده هزار ریال

Biggrin.gif صلوات Biggrin.gif
آخ آخ دیدی یادم رفت انقد خسته بودم داشتم وسایلو زمین میذاشتم یادم رفت سلام کنم
سلام بچه ها وقت همگی بخییییییییییییییر
(14-12-2014، 06:44 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخ آخ دیدی یادم رفت انقد خسته بودم داشتم وسایلو زمین میذاشتم یادم رفت سلام کنم
سلام بچه ها وقت همگی بخییییییییییییییر

وسيله چي با خودت حمل ميكني؟ خوراكي هم توي بساطت هست؟؟ Biggrin.gif
سلام دوستان، شارژ هست؟ کداش چیه؟ Biggrin.gif
شارژوبزاریننننن....واسم خ بفرس
(14-12-2014، 06:39 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:36 PM)Asghar.mn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:34 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها پن دیشب اینجا بودم تعداد صفحات بود 17 ازصب دانشگاه بودم امروز همین الان رسیدم خونه دیدم شده 80؟؟؟؟؟؟؟؟
چخبره؟ارسال 2 ب 20576 همراه اوله؟ من الان زدم فقط سوال داد تبریک اینا چیزی نگفت اصلا حرفی از شارژ نزده، سوالو جواب بدم آیا؟

دیر امدی تمام گشت... روزهای خوش همراه اول هم گذشتندندی...

اصغر جان
قربون اون اسم ماهت که آدمو یاد جکهای باحال میندازه Shy.gif
بچه ها درسته معتادن ولی دلیل نمیشه فعال نباشن Biggrin.gif
همراه اولم مث ایرانول گدا شده و به چند هزار نفر اول میده Sad.gif
بیخودی اس نده که شارژت نمیده

teeth یاد جک های باحال یا جک +18
فکر کنم امروز از شارژ ایرانسل خبری نیست، هیچکی هیچی نمیگه
(14-12-2014، 06:46 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان، شارژ هست؟ کداش چیه؟ Biggrin.gif

بزار برسی عرقت خشک شه Biggrin.gif
شارژ هست اما جهت سوزوندن ادمین اون پیجه نمیشه گفت Biggrin
در حاله حاضر بزرگترین دغدغه من اینه که ولنتاین واسه ایرانسل چی بخرم : |: |: |
کد شارژی هست واسه ماهم پیام خصوصی کنین!!! گریه