موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 05:54 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212

چه حرفی زدی... Biggrin.gif
ممنون داداش بابت تبریک... Biggrin.gif
آره دیگه میگم اگه باشه که امکانش بالاست ساعت 6 ادمین میزاره... Biggrin.gif

Undecided.gif من فکر کنم 6 خونه نباشم تو یه مجلس دعوتم Biggrin.gif Biggrin.gif ها ها گوشت Biggrin.gif (زشته نگو تو ادمینی) Biggrin.gif
بچه ها مودب باشید ، قریب به ده تا مهمون داریم Biggrin.gif
من برم تو افق محوشم نیم ساعته دیگه بیام باز انجمن تزریق کنم معتاد شدم Dodgy.gif
شارژایرانسل هس؟؟؟
(14-12-2014، 06:00 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برم تو افق محوشم نیم ساعته دیگه بیام باز انجمن تزریق کنم معتاد شدم Dodgy.gif

Tongue.gif
(14-12-2014، 05:58 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 05:54 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212

چه حرفی زدی... :
ممنون داداش بابت تبریک... :
آره دیگه میگم اگه باشه که امکانش بالاست ساعت 6 ادمین میزاره... :

من فکر کنم 6 خونه نباشم تو یه مجلس دعوتم Biggrin.gif Biggrin.gif ها ها گوشت Biggrin.gif (زشته نگو تو ادمینی) Biggrin.gif

Biggrin.gif جاي ما خالي كن دعا و اين چيزاست يا خونه اقوام دعوتين؟ عمو؟ عمه؟ خاله؟ پس من عضو ويژه ميشم الان ادمين كه ساعت 6 خونه نگه دارمت اگه اس ام اس نيومد بيام داد و بي داد كنم يه كمي بهخنديم دورِ همي Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Rolleyes.gif
(14-12-2014، 05:58 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها مودب باشید ، قریب به ده تا مهمون داریم Biggrin.gif

نشانه هاي شارژ هم مثه نشانه هاي آخر و زمانه يه نشوني هاي خاصي داره... روز هايي كه شارژ هست مهمونا بيشتر از 4-5 تا ميشن.. ساعت 6 ميبيني مهمونا شدن 20 الي 50 نفر Biggrin.gif الان يه نشوني هايي داره بروز ميده 10 نفر مهمونن Biggrin.gif
(14-12-2014، 05:58 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212

Undecided.gif من فکر کنم 6 خونه نباشم تو یه مجلس دعوتم Biggrin.gif Biggrin.gif ها ها گوشت Biggrin.gif (زشته نگو تو ادمینی) Biggrin.gif

من کار به این کارا ندارم مهمونی رو ول کن به انجمنت بچسب... Biggrin.gif
تو ایندفعه شارژ باشه من تو انجمن نباشم بهم پیام دادی اگه زنگ نزنی بعدش میام گردنتو میزنم... Biggrin.gif
0212

واقعا نیستین ؟
Sad.gif Sad.gif
Biggrin.gifخب حالا درسته من نیستم ولی اگه کد بیاد بازم براتون پیامک میشه بچه ها هم هستن دیگه میزاردن انجمن Undecided.gif Biggrin.gif دعا کنید نیاد پول پیام ندم دو روز تعطیل بود راحت خوابیدم Biggrin.gif