موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 01:47 PM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا انگار پسری.منکه تا امروز اینجوری احساس کردم

پسرم Biggrin.gif Biggrin.gif چي شد ك احساس كردي ممكنه دختر باشم؟ Undecided.gif
(14-12-2014، 01:37 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 بیا اونجا میخوام ناخن بکنم توی چشمات
  Biggrin.gif Biggrin.gif

چشم حلالِ از نظر شرعي هم لامُشكل ميام پس Biggrin.gif بچه ها خدافط من رفتم پيش مجي اوف Biggrin.gif ولي اي كاش ادمين درخواست ميداد Undecided.gif اوففففففففففففففففوف Biggrin.gif Undecided.gif
سلام
باسیستم دانشکده اومدم
این شارز میده یا نه؟
(14-12-2014، 01:38 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخرین ارسال دراین روز.......خوب من دیگه میرم چیره شم به یارمهربان.....انشاالله بعد امتحانات میام پیشتون......بچه های من Biggrin.gif
خداحافظتون.. ادمین مجتبی بی غم
محمد بی بی0212
پرووا سیعد کرد اسما
هر کی جاموند ببشخی..... Heart.gif Heart.gif Angel.gif

مواظب خودت باش اينقد سخت گير نباشيد وقتي ام امتحان داري ميشه اومد چقد سخت گيرين شما ناموسن.. Undecided.gif
(14-12-2014، 01:25 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم عکس ناخون من بی بی دعوت میکنم به این چالش Tongue.gif

[عکس: 14_142014-12-14-12-19-28.jpg]والا 
والا مجی جون.. من ناخونومو همیشه از ته میگیرم.. آخه همه همکلاسیام پسرن و من روم ممیشه ناخونم بلند باشه

و
دقت كردين اين آرايشگراي زن چ اسمايي دارن بر خلاف چِهرَشون؟ خوشگل اند ولي بطول و عذرا وخاتون و اسم يكيشونِ يادم نيست حالا يادم اومد ميگم اسمش ضايست ولي خودش خوشگل... نميدونم چرا اينجوري ان..... Biggrin.gif
(14-12-2014، 02:03 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
باسیستم دانشکده اومدم
این شارز میده یا نه؟

سلام نمیدونم والا
من 1 فرستادم منتظر جوابشم که بیاد  Wink.gif
دوستان این مسابقه جواب نمیده من یک هفته است دارم میزنم جواب نمیده (برا شارژ گرفتن)
باید ببینی کد شارژش چیه مثلا SH 777 یا SK 777 و ...
جدیدا ایرانسل هر مسابقه ایش که شارژ بده تو قسمت مسابقه های جاری سایتش قسمت جایزه 5000 جایزه شارژ هزار تومانی(مخصوص افرادی که در زمان ارسال پیامک انبوه به عضویت مسابقه درآیند) پرنگ نشون میده
اینوم لینکش 
(14-12-2014، 02:04 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 01:25 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم عکس ناخون من بی بی دعوت میکنم به این چالش Tongue.gif

والا 
والا مجی جون.. من ناخونومو همیشه از ته میگیرم.. آخه همه همکلاسیام پسرن و من روم ممیشه ناخونم بلند باشه

و
بي بي ما ميخوايم دستتو ببينيم ناخون بهونست  Biggrin.gif  ليلا ميگم  حراست دستگيرت كنه مياي اينجا حرف بد ميزنن  Undecided.gif   Biggrin.gif

راستي دختر اينقد خجالتي نديده بودمي چرا اينجوري teeth 
راستي من مجتبي خواستم بگم چالش يادم نيومد هر چي فك كردم گفتم اين چي بود كه نفر بعدي رو دعوت ميكردن ديدم يادم نيست گفتم تريبون Biggrin.gif دست درد نكنه حرف دلمان زدن نمودندي... مغزم ضعيف شده Undecided.gif Biggrin.gif