موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 05:38 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dodgy.gif
سلام به همه دوستان...
با شارژها کیف کردین... Dodgy.gif
صدبار به ادمین گفتم بهم زنگ بزن... Dodgy.gif

Biggrin.gif سلام من که پیام دادم مگه نیومد ؟
(14-12-2014، 05:25 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها اگه شرکت اپسان مسابقه جدید با کد جدید داده بگید تا بزارم تو لیست تست مسابقه ها Wink.gif

من يه پرندَََََم آرزو دارم تو باغم باشــــــــــــــي Biggrin.gif
(14-12-2014، 05:38 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dodgy.gif
سلام به همه دوستان...

ايرانسل چي داري بابا جان Biggrin.gif
(14-12-2014، 05:38 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dodgy.gif
سلام به همه دوستان...

خواب بودم خواب میفهمی خواب.... Biggrin.gif
جون من از این به بعد وقتی که به همه پیام زدی به منم بزنگ من همیشه تا صبح بیدارم و تا ظهر خواب..... Undecided.gif
چ خبر از شارژ؟؟؟
(14-12-2014، 05:41 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dodgy.gif
سلام به همه دوستان...

ايرانسل چي داري بابا جان  Biggrin.gif

اگه باشه ساعت 6 ادمین میزاره دیگه... Biggrin.gif
رنگ تو هم عوض شد عضویت ویژت تموم شده... Biggrin.gif
(14-12-2014، 05:43 PM)الهه18 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چ خبر از شارژ؟؟؟

سلام والا من ك خبر ندارم ولي سلامتي خودت خوبي؟ مي دونستي نيمه گم شده مني Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif :-" بچه ها اينو من معرفيش كردما حواستون بهش باشه :-"

والا اينجوري كه ميگن ساعتاي 6 بوي شارژ مياد نميدونم كسي شارژ خورده بعد كار بديشو كرده اينجا بو گرفته Biggrin.gif يا واقعاً شارژ در همين نزديكي ست......
(14-12-2014، 05:42 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 05:38 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dodgy.gif
سلام به همه دوستان...

خواب بودم خواب میفهمی خواب.... Biggrin.gif
جون من از این به بعد وقتی که به همه پیام زدی به منم بزنگ من همیشه تا صبح بیدارم و تا ظهر خواب..... Undecided.gif
بی غم باز تو بودی دوتا اعتبار میدادی اینا اعتبار ندادن Sad.gif
البته بعضی ها اعتبار دادن دستشون درد نکنه Biggrin.gif Heart.gif
(14-12-2014، 05:43 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 05:41 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dodgy.gif
سلام به همه دوستان...

ايرانسل چي داري بابا جان  Biggrin.gif

اگه باشه ساعت 6 ادمین میزاره دیگه... Biggrin.gif
رنگ تو هم عوض شد عضویت ویژت تموم شده...

اگه هست بگو راستي مدير ارشديت مبارك Biggrin.gif فراموش كرده بيدم بنفش شدهنت مبارك

آره والا ديگه كف گيرمون ته ديگه خورده نه دروغ گفتم ته ته هم نخورده گفتم يه چند روز آبي باشم بايد متنوع باشي زياد قرمز تكراري ميشه... Undecided.gif اگه ادمين عضويت ويژه رو بكنه نارنجي قشنگ ميشه راه نداره؟
حالا محمد بگو بينيم شارژ هست يا نه نا سلامتي مديريت ارشدِتو گرفتيا Undecided.gif Heart.gif نگو ساعت 6 خودت نظرت رو بگو Undecided.gif