موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بد نیوز Sad.gif Sad.gif
میگم مسابقات ایرانسل که تمدید نشده بچه ها Sad.gif ناراحت
(14-12-2014، 01:48 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این مسابقه (LAGHV SHEKAST به 737110) است که بچه ها گذاشتن
برای دریافت شارژ فکر کنم باید SH 777 یا SK 777 بفرستید نظرتون چیه تستر دارید یا نه
کاربران با ارسال 1 به شماره 737110 به عضویت این سرویس درخواهند آمد.
5000 جایزه شارژ هزار تومانی(مخصوص افرادی که در زمان ارسال پیامک انبوه به عضویت مسابقه درآیند)
من اون 1 فرستادم ولی هنوز جوابش نیامده
بعدم معلوم نیس پیامک انبوهش کی هست  Wink.gif
شارژ همراه اول خواهرم گرفت چرا من نتونم:
Mگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریهگریه
(14-12-2014، 01:51 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بد نیوز Sad.gif Sad.gif
میگم مسابقات ایرانسل که تمدید نشده بچه ها Sad.gif ناراحت

فکر کنم ایرانول داره متنش مینویسه آماده میکنه برا عصری که مسابقه ها رو فعالش کنه  Biggrin.gif Wink.gif
737110 جواب منم نداد
(14-12-2014، 01:07 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی بی   خوبی؟بادرسات چکارمیکنی؟؟؟ Biggrin.gif عاشق  اسمتم

اسما منم عاشق توام Heart.gif
من انقد درس خوندم قاطی کردم. امروز رفتم رفتم آرایشگاه خواستم بگم موهامو کوتاه کن.. گفتم عذرا خانوم اتصال کوتاش کن..  Biggrin.gif
کلی بهم خندید. آبروم رفت Biggrin.gif Undecided.gif
(14-12-2014، 01:38 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Huh.gif ناخن بازی میکنید
Biggrin.gif

0212
مگه تو پسر نبودی؟
Confused
کی دختر شدی؟

یه دختررو تو یجا نشون داد بعد 23سال دختر شد
یعنی تا 23سالگی پسر بود
Confused Biggrin.gif Biggrin

=)) پسرم ديگه حالا دو ناخ ابرو بر ميداريم 10 تا ناخون پيرزني داريم دست پخت خوبي ام داريم Biggrin.gif يه زنِ مرد ميخوايم Biggrin.gif نه واقعاً پسرم.................
['MOJTABA6'
['azarbayjan
سلام این مسابقه (LAGHV SHEKAST به 737110) است که بچه ها گذاشتن
برای دریافت شارژ فکر کنم باید SH 777 یا SK 777 بفرستید نظرتون چیه تستر دارید یا نه
کاربران با ارسال 1 به شماره 737110 به عضویت این سرویس درخواهند آمد.
5000 جایزه شارژ هزار تومانی(مخصوص افرادی که در زمان ارسال پیامک انبوه به عضویت مسابقه درآیند)
[
من اون 1 فرستادم ولی هنوز جوابش نیامده
بعدم معلوم نیس پیامک انبوهش کی هست  Wink.gif
جواب من اومد 1 بفرست
(14-12-2014، 01:58 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 01:07 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی بی   خوبی؟بادرسات چکارمیکنی؟؟؟ Biggrin.gif عاشق  اسمتم

اسما منم عاشق توام Heart.gif
من انقد درس خوندم قاطی کردم. امروز رفتم رفتم آرایشگاه خواستم بگم موهامو کوتاه کن.. گفتم عذرا خانوم اتصال کوتاش کن..  Biggrin.gif
کلی بهم خندید. آبروم رفت Biggrin.gif Undecided.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
ههههههه..بی بی کلاس چندمی؟؟؟؟معدلت چندمیش حالاانقددرس میخونی؟؟؟؟ Biggrin.gif