موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 01:25 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم عکس ناخون من بی بی دعوت میکنم به این چالش Tongue.gif

[عکس: 14_142014-12-14-12-19-28.jpg]

چ ناخونيييييي Biggrin.gif فلسفه اين ناخون كوچيكه چيه؟ من همه ناخوناما ميزارم بلند شه اون كوچيكه سوسوليه Biggrin.gif يه جوريه ولي تا بزرگك ميشه مثه دندونِ پير زنا ميريزه Biggrin.gif
(14-12-2014، 01:26 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 01:15 PM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه میخوای ناخن هات نشکنه قرص زینک پلاس بگیر خیلی عالیه.تضمینی

زين پلاس ديگه چيه؟ مي بيني ناخونم چطور شكسته؟ ناخون دست راستم....انگشت كنار انگشت كوچيكه.. مثلا تا بلند ميشه اون قسمت اضافيش كنده ميشه زينك پاكس چطوريه؟؟؟؟؟؟؟ Heart.gif

زینک پلاس از داروخونه بگیر
(14-12-2014، 01:26 PM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاقا ‏0212دختره یا پسر؟؟

به دستام ميخوره دختر باشم يا پسر؟ Biggrin.gif Biggrin.gif هيچكي نميدونه من پسرم يا دختر Biggrin.gif
(14-12-2014، 01:28 PM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 01:26 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 01:15 PM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه میخوای ناخن هات نشکنه قرص زینک پلاس بگیر خیلی عالیه.تضمینی

زين پلاس ديگه چيه؟ مي بيني ناخونم چطور شكسته؟ ناخون دست راستم....انگشت كنار انگشت كوچيكه.. مثلا تا بلند ميشه اون قسمت اضافيش كنده ميشه زينك پاكس چطوريه؟؟؟؟؟؟؟ Heart.gif

زینک پلاس از داروخونه بگیر

ماليدنيه ؟ خوردنيه؟ شربته داروئه چي چيه چنده؟ اگه قيمتش گرون نيست خوبه اگه گرونه بزار بريزه.. واسه همين بيماريه ناخونمه؟ ديديش كه... ممثه اينكه ناخونه خيلي نازكه ميريزه..ئاقعا نازك هم هستامثه مال مجتبي نيست.. ناخون من از اينورش اونورش پيداست جسم شفافه Biggrin.gif Undecided.gif
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  اون ناخن کوچیکه کاربردهای زیادی داره خواستی بیا خصوصی برات تشریح کنم  Biggrin.gif
(14-12-2014، 01:31 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  اون ناخن کوچیکه کاربردهای زیادی داره خواستی بیا خصوصی برات تشریح کنم  Biggrin.gif

ميخواي چ بلايي توي خصوصي سرم بياري Biggrin.gif بگو كاربرا هم بفهمن چ كاربرد هايي داره ازت ممنون هم ميشن Biggrin.gif Undecided.gif
زینک پلاس واقعا واسه ناخن خوبه
تو بسته های ۲۰ تاییه روزی یه دونه باید بخوری
 بیا اونجا میخوام ناخن بکنم توی چشمات
  Biggrin.gif Biggrin.gif
بچه ها امروز تا این لحظه از شارژ خبری نیست؟
Huh.gif ناخن بازی میکنید
Biggrin.gif

0212
مگه تو پسر نبودی؟
Confused
کی دختر شدی؟

یه دختررو تو یجا نشون داد بعد 23سال دختر شد
یعنی تا 23سالگی پسر بود
Confused Biggrin.gif Biggrin