موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
محمد حق با من بود ديگه درست نيست؟ Biggrin.gif شارژ فداي سرت ولي حق چون با من بود اعتبار منفي بهت دادم همين ديگه... Biggrin.gif Heart.gif
(13-12-2014، 01:01 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 12:56 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 حالا چرااا اعتبار منفی دادی؟؟؟؟ Biggrin.gif

دم 0212 رودار و جی اف زیاد دار گرم. منم برم یه سه چهار تا اعتبار منفی بهت بدم تا یاد بگیری به منم شارژ بدی Biggrin.gif

بی بی تو دیگه چرا؟؟مثله اینکه اینجا همه بر ضد منن...یکی نیست بیادطرفداریه منو کنه؟ Confused Biggrin.gif
(13-12-2014، 01:01 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 12:56 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 حالا چرااا اعتبار منفی دادی؟؟؟؟ Biggrin.gif

دم 0212 رودار و جی اف زیاد دار گرم. منم برم یه سه چهار تا اعتبار منفی بهت بدم تا یاد بگیری به منم شارژ بدی Biggrin.gif

والا به قران الان جي اف ندارم هيچي مفت مي گردم....... Biggrin.gif
مگه اسم توام در اومد؟  آخه بي بي مي دوني چي شده؟ ن شماره 20 بودم ديروز اسمم در اومده ولي توي تاپيك نگفته بود كه بايد ساعت 10 همه باشين! منم قبلاً شركت نكرده بودم كه... نميدونستمو... اسمم هم در اومده بود و خلاصه كسي هم به ما نگفته بود ساعت 10 بايد باشي ديگه كلاه رفت سرمون فداي سرِ بارون اصن  Biggrin.gif   Heart.gif
نكته مهمش ساعت 10 اينجا باشين بود يه 10 باري گفتم  teeth
(13-12-2014، 01:00 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 12:50 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 12:42 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیلام بچه ها خوبین خوشین من نبودم خوش میگذشت بدون من ؟؟؟؟؟

سلام محمدرضای گل خوبی؟خوش اومدی...مدتی نبودت کجا بودی داداش؟ Heart.gif Wink.gif
زیر سایه ات هیچی درس میخوندم و کار میکردم  Heart.gif فدای مهربونیات Heart.gif

ایشالا همیشه موفق باشی Heart.gif
(13-12-2014، 01:03 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 01:00 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 12:50 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 12:42 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنت سلامت
مرسی تشکر باران عزیز  Heart.gif  Heart.gif
(13-12-2014، 01:06 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالا همیشه موفق باشی Heart.gif
مرسی تشکر همچنین آقا محمد گل Heart.gif Heart
(13-12-2014، 01:02 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 12:56 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاااااااااام خوبي؟ چي شد عمو كجا بودي كم پيدا بودي يهو غيبت زد؟!!!!!!!!  Undecided.gif  Confused
تو قلبت بودم یه گوشه از زمین زیر آسمون خدا Heart.gif Heart.gif

خوب خوبه پس خدار و شكر دلمان تنگ شده بود يهو غيبتان زد Undecided.gif Heart.gif
(13-12-2014، 01:03 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد حق با من بود ديگه درست نيست؟  Biggrin.gif   شارژ فداي سرت ولي حق چون با من بود اعتبار منفي بهت دادم همين ديگه...  Biggrin.gif   Heart.gif

Exclamation.gif فقط باید یه اعتبار منفی می داد نه 5 تا
(13-12-2014، 01:03 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد حق با من بود ديگه درست نيست؟  Biggrin.gif   شارژ فداي سرت ولي حق چون با من بود اعتبار منفي بهت دادم همين ديگه...  Biggrin.gif   Heart.gif

درسته حق با تو بود منم که معذرت خواهی کردم ولی دیگه نه 5تا Confused ...اصن من دفه ی دیگه ی ازین کارا نمیکنم...میخواستم بچه ارو خوشحال کنم نه یکی خوشحال یکی ناراحت
اربعین سید و سالار شهیدان،آقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام را خدمت تمامی عاشقان آن حضرت تسلیت و تعزیت عرض می داریم
التماس دعا