موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 06:14 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:11 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif0212
برو اطلاعاتتو ویرایش کن پسر Biggrin.gif فسمت ویرایش اطلاعات کاربری تعیین جنسیت و اینا Undecided.gif

نه بزار مبهم بمونه هنوز كسي نميدونه من دخترم يا پسر  Biggrin.gif  Undecided.gif  ادمين اون صدا هم ك شنيدي صداي من نبود.......  Undecided.gif  صداي بوام بود  Biggrin.gif
اگه پسرم باشی یه کودک درون دخترونه داری پسر که اینقد حرف نمیزنه Undecided.gif
(14-12-2014، 06:13 PM)الهه18 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل شارژ نیس Huh.gif

الهه جانِ من از نشانه هاي شارژ رو كه گفتم... طرفاي 6 ك ميشه مهمونا كم كم زياد ميشه از 10 دقيقه پيش كه گفتم تا الان نيگاه مهمونه 10 تا بودن شدن 17 تا حالا همينجور به 6 كه نزديك ميشيم مهمونا رو نيگاه كن اگه زياد شدن بدون شارژ هست اگه كم شدن بدون نيست.. Biggrin.gif Heart.gif
(14-12-2014، 06:12 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:05 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifخب حالا درسته من نیستم ولی اگه کد بیاد بازم براتون پیامک میشه بچه ها هم هستن دیگه میزاردن انجمن Undecided.gif Biggrin.gif دعا کنید نیاد پول پیام ندم دو روز تعطیل بود راحت خوابیدم Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif منم نبودم که توم مثل بی غم خواب بودی کدا رو اس نمیکردی Biggrin.gif Tongue.gif

مجی از ادمین شمارمو بگیر تو بهم بزنگ عشقم... Biggrin.gif
منظور زنگ بزن بهم تا قطع کنم... Undecided.gif
(14-12-2014، 06:17 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:14 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:11 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif0212
اگه پسرم باشی یه کودک درون دخترونه داری پسر که اینقد حرف نمیزنه Undecided.gif

پس نيگاه ميكنه Biggrin.gif كاش كودك درونمو نشومنم ميدادي كارش داشته بيدم راستي چند سالش بيد اين كودك درون؟ خوشگله؟ Shy.gif Shy.gif Shy.gif Heart.gif
بی غم؟محتبی؟محمد؟ Dodgy.gif Dodgy.gif Dodgy.gif
(14-12-2014، 06:20 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی غم؟محتبی؟محمد؟ Dodgy.gif  Dodgy.gif  Dodgy.gif

Dodgy.gif Dodgy.gif
(14-12-2014، 06:18 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:12 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:05 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:خب حالا درسته من نیستم ولی اگه کد بیاد بازم براتون پیامک میشه بچه ها هم هستن دیگه میزاردن انجمن 

[quote pid='20385' dateline='1418564111']
 دعا کنید نیاد پول پیام ندم دو روز تعطیل بود راحت خوابیدم Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif منم نبودم که توم مثل بی غم خواب بودی کدا رو اس نمیکردی Biggrin.gif Tongue.gif

مجی از ادمین شمارمو بگیر تو بهم بزنگ عشقم... Biggrin.gif
منظور زنگ بزن بهم تا قطع کنم... Undecided.gif
[/quote]

Biggrin.gif باشد از دلی میگیریم شمارت  Tongue.gif Lightbulb.gif
(14-12-2014، 06:20 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعله  Cool.gif
کی بهت بی احترامی کرده  Biggrin.gif Tongue.gif
(14-12-2014، 06:21 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy.gif  Dodgy.gif

تو چرا اینجوری نیگااااه میکنی؟من قهرم باهاتون باید اینجوری نگاه کنم Dodgy.gif
شارژ Sad.gif