موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 08:37 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 08:36 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 08:33 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 08:29 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 08:19 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد عوض شده اینجا Tongue.gif

به به نبودی Wink.gif
اره میبینی عوض شده 
حالا بهتر شده یا نه  Biggrin.gif Tongue.gif
آره تو ترک بودم
الانم دلم یهو تنگ شده واستون اومدم.  اره قشنگ شده
حالا چرا شب شدی  Biggrin.gif Heart.gif

عذادارم
خدا بد نده چی شده  Undecided.gif
(14-12-2014، 08:38 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 08:37 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 08:36 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 08:33 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 08:29 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به نبودی Wink.gif
اره میبینی عوض شده 
حالا بهتر شده یا نه  Biggrin.gif Tongue.gif
آره تو ترک بودم
الانم دلم یهو تنگ شده واستون اومدم.  اره قشنگ شده
حالا چرا شب شدی  Biggrin.gif Heart.gif

عذادارم
خدا بد نده چی شده  Undecided.gif

پدرم...................
سلام خوبین...حالو احوال چطوره؟ Wink.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 خدا رحمتش کنه واقعا ناراحت شدم  Heart.gif Sad.gif
(14-12-2014، 08:43 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد مرسی تو خوبی؟ Biggrin.gif
(14-12-2014، 08:43 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام محمد تو خوبی؟
نیستی 
هی میری 
هی میای  Biggrin.gif Tongue.gif
بهناز Sad.gifواقعا ناراحت شدم...ایشالا خدا رحمتش کنه Sad.gif
تسلیت میگم بهناز خانوم،خیلی ناراحت شدم.
(14-12-2014، 08:43 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 خدا رحمتش کنه واقعا ناراحت شدم  Heart.gif Sad.gif

مرسی خدا رفتگان تو رو هم رحمت کنه. Heart.gif وقت کردی ی فاتحه کوچیک براش بخون
تسلیت میگم بهناز خانم
زندگی تو این دنیا فانیه
ایشالا غم آخرت باشه
واقعا متاسفم