موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 06:34 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه من دیشب به شما سه تا مدیر نگفتم بهم کیک خامه ای بدید؟پس کوووووو؟ Dodgy.gif ادمین اسمشونو محو کن

کیک خامه ای... Undecided.gif
آخه چجوری... Dodgy.gif
کیک اعتباری بهت دادم... Biggrin.gif
جهت سوزش مهمانان عزیز و ادمین اون پیجه Angry.gif
یه کد شارژ هست ، بهتون نمیگم تا بمونید تو کفشو حسابی تمیز شید Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(14-12-2014، 06:34 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها پن دیشب اینجا بودم تعداد صفحات بود 17 ازصب دانشگاه بودم امروز همین الان رسیدم خونه دیدم شده 80؟؟؟؟؟؟؟؟
چخبره؟ارسال 2 ب 20576 همراه اوله؟ من الان زدم فقط سوال داد تبریک اینا چیزی نگفت اصلا حرفی از شارژ نزده، سوالو جواب بدم آیا؟

نه وقتش تموم شده
(14-12-2014، 06:34 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها پن دیشب اینجا بودم تعداد صفحات بود 17 ازصب دانشگاه بودم امروز همین الان رسیدم خونه دیدم شده 80؟؟؟؟؟؟؟؟
چخبره؟ارسال 2 ب 20576 همراه اوله؟ من الان زدم فقط سوال داد تبریک اینا چیزی نگفت اصلا حرفی از شارژ نزده، سوالو جواب بدم آیا؟

دیر امدی تمام گشت... روزهای خوش همراه اول هم گذشتندندی...
سلام و درود به همه دوستان
وقت بخیر
بچه ها دعا کنید شارژ بیاد من دیگه شارژم تموم شد
(14-12-2014، 06:35 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:34 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه من دیشب به شما سه تا مدیر نگفتم بهم کیک خامه ای بدید؟پس کوووووو؟ Dodgy.gif ادمین اسمشونو محو کن

کیک خامه ای... Undecided.gif
آخه چجوری... Dodgy.gif
کیک اعتباری بهت دادم... Biggrin.gif

نچ...اون شیرینی اعتباریه...من کیک میخوام...الان
(14-12-2014، 06:36 PM)Asghar.mn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیر امدی تمام گشت... روزهای خوش همراه اول هم گذشتندندی...

اصغر جان
قربون اون اسم ماهت که آدمو یاد جکهای باحال میندازه Shy.gif
بچه ها درسته معتادن ولی دلیل نمیشه فعال نباشن Biggrin.gif
همراه اولم مث ایرانول گدا شده و به چند هزار نفر اول میده Sad.gif
بیخودی اس نده که شارژت نمیده
هیچ خبری نیست؟؟
سلام بچه هااااااااااااااااااااا Biggrin.gif