موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 06:38 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:35 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:34 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه من دیشب به شما سه تا مدیر نگفتم بهم کیک خامه ای بدید؟پس کوووووو؟ Dodgy.gif ادمین اسمشونو محو کن

کیک خامه ای... Undecided.gif
آخه چجوری... Dodgy.gif
کیک اعتباری بهت دادم... Biggrin.gif

نچ...اون شیرینی اعتباریه...من کیک میخوام...الان

Undecided.gif Undecided.gif
(14-12-2014، 06:35 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت سوزش مهمانان عزیز و ادمین اون پیجه Angry.gif
یه کد شارژ هست ، بهتون نمیگم تا بمونید تو کفشو حسابی تمیز شید Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

چندي هست حالا ؟‌ Biggrin.gif
من شارژ همراه اول میخوام،جیگرم آتیش گرفته
(14-12-2014، 06:39 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچ خبری نیست؟؟

چرا خبر که زیاده
سلامتی بچه ها ، آلودگی هوا ، سرطان ریه ها ، دود اگزوزا ، همینطور بگیر بروووووووو تا اخر Sad.gif
ای بابا ی امروزو بموقع ب گوشیم نگاه نکردم ببین چیا گذشته اینجا، اما من زدم ،همراه اول لغو هم داره؟
همراه اول نامرد. . .
(14-12-2014، 06:40 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 06:35 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت سوزش مهمانان عزیز و ادمین اون پیجه  Angry.gif
یه کد شارژ هست ، بهتون نمیگم تا بمونید تو کفشو حسابی تمیز شید  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

چندي هست حالا ؟‌  Biggrin.gif

یک ده هزار ریال  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif
(14-12-2014، 06:42 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا ی امروزو بموقع ب گوشیم نگاه نکردم ببین چیا گذشته اینجا، اما من زدم ،همراه اول لغو هم داره؟

CARTOON OFF به 20576
(14-12-2014، 06:42 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

off cartoon رو بفرست... Wink.gif
arefkh pid='۲۰۴۳۱' dateline='۱۴۱۸۵۶۶۱۰۳ نوشته: بچه ها دعا کنید شارژ بیاد من دیگه شارژم تموم شد

اگه دعای ما فایده ای داشت خوب دعا میکردیم پولدارشیم مث اون جک میمونه به ملا میگن ارزو کن میگه اروزی پراید دارم بهش میدم دوباره میگن ارزو کن میگه پراید بهش میدن میگن میخای چیکار میگه میخام صمند بخرم..

ایا مثال خوبی زدم teeth teeth