موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-12-2014، 06:02 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 05:58 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 05:54 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212

چه حرفی زدی... Biggrin.gif
ممنون داداش بابت تبریک... Biggrin.gif

من کار به این کارا ندارم مهمونی رو ول کن به انجمنت بچسب... Biggrin.gif
تو ایندفعه شارژ باشه من تو انجمن نباشم بهم پیام دادی اگه زنگ نزنی بعدش میام گردنتو میزنم... Biggrin.gif

ادمين فك كنم اين محمد عاشقت شده ميخواد باهات حرف بزنه روش نميشه بگه هي ميگه زنگ بزن بگو شارژ اومده زنگ بزن بگو شارژ اومده .. خو زنگ بزبن باهاش بحرف محمد چرا هي بهش ميگي بزنگه يه بار من بهش زنگيدم بد بختِ ادمين داشت ميخحوابيد ادمين نه ناموسن ساعت 7 وقت خوابه؟ مگه شبا نميگيري بخوابي كه 7 ميخوابي؟ اينجوري شب هم خوابت نمي بره هيچي ديگه شانس آورديم ادمين قُمَمون نداد...
(14-12-2014، 05:57 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 05:54 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212

چه حرفی زدی... Biggrin.gif
ممنون داداش بابت تبریک... Biggrin.gif
آره دیگه میگم اگه باشه که امکانش بالاست ساعت 6 ادمین میزاره... Biggrin.gif

Biggrin.gif  آها از اون نظر.. ميزاره نه ميزاره... بي بي تو حال و روزت چطوره؟ ساكت نشستي داري رژ لب ميزني نكنه  Biggrin.gif  چرا اين همه آدم فقط من محمد و سعيد بايد حرف بزنيم بقيه نگاه كنن؟ ما ريش سفيديم؟ بهروز هم به جمع پيوست ولكام بهروز  Heart.gif   Biggrin.gif نه بيا كه به موقع رسيدي ذكر خيرت بود خوبي؟ چ خبر خيلي كم پيدايي ناموسن... نميگي دلمون واست تنگ شد؟ نكنه زن گرفتي؟ هي روزگارِ بي وفا.......

ناموسن چرا انقد حرف میزنی???
وای از دست تو!!
حالا خوبه عکس پروفایلت نوشته حالم خوب نیست.. حالت خوب بود چه میکردی??
(14-12-2014، 06:05 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifخب حالا درسته من نیستم ولی اگه کد بیاد بازم براتون پیامک میشه بچه ها هم هستن دیگه میزاردن انجمن Undecided.gif Biggrin.gif دعا کنید نیاد پول پیام ندم دو روز تعطیل بود راحت خوابیدم Biggrin.gif

Biggrin.gif
(14-12-2014، 06:05 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifخب حالا درسته من نیستم ولی اگه کد بیاد بازم براتون پیامک میشه بچه ها هم هستن دیگه میزاردن انجمن Undecided.gif Biggrin.gif دعا کنید نیاد پول پیام ندم دو روز تعطیل بود راحت خوابیدم Biggrin.gif

بيا اينم خودش اعتراف كرد پست قبلي بخون ادمين گفتم اون دفعه كه زنگيدم ادمين داشت ميخوابيد Biggrin.gif تو كه دستات اينقد لطيف و ظريفه و قشنگه توپوليييي نكنه واسه اينه كه هميشه 6 و 7 مي خوابي؟؟؟ فك كنم ادمين هميشه خوابه ساعت 6 -7 بعد شارژ كه مياد مجتبي مي زنگه بهش بعد ادمينه بيچاره بلند ميشه از سر جاش مي پره بالا بدو بدو ميزنه تو در و ديوار تا ميرسه به پي سي اس ام اس بده؟ Biggrin.gif آره؟ چهرتو اون موقع بايد ديد از شارژ بيشتر مي چسبه وقتي خواب بودي يهو پاشدي اس ام اس بفرستي Biggrin.gif Heart.gif
چه خبر از شارژ؟
Biggrin.gif0212
برو اطلاعاتتو ویرایش کن پسر Biggrin.gif فسمت ویرایش اطلاعات کاربری تعیین جنسیت و اینا Undecided.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif منم نبودم که توم مثل بی غم خواب بودی کدا رو اس نمیکردی Biggrin.gif Tongue.gif
(14-12-2014، 06:08 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناموسن چرا انقد حرف میزنی???
وای از دست تو!!
حالا خوبه عکس پروفایلت نوشته حالم خوب نیست.. حالت خوب بود چه میکردی??

حالَم خوب بود كمتر مي حرفيدم Biggrin.gif  اگه حالم خوب بود و دستِ خودم بود ك اصن حرف نميزدم حرفام خودشون در ميان  Biggrin.gif حالا تو چرا ساكتي خوشِت اومد تيز فهميدم داري آرايش ميكني؟  Biggrin.gif  Biggrin.gif  والا حرف هم نزنيم ميگن سوت و كوره... نميدونيم چيكار كنيم مردم پست سرمون حرف در نيارن.. پيام خصوصي ام كسي نميده بگه بيا دو تا ماچم كن ك بريم واسه اون حرفي بزنيم خوب..

ناراحت شدي؟ ببخشيد...........  Heart.gif   Undecided.gif
ایرانسل شارژ نیس Huh.gif
(14-12-2014، 06:11 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif0212
برو اطلاعاتتو ویرایش کن پسر Biggrin.gif فسمت ویرایش اطلاعات کاربری تعیین جنسیت و اینا Undecided.gif

نه بزار مبهم بمونه هنوز كسي نميدونه من دخترم يا پسر Biggrin.gif Undecided.gif ادمين اون صدا هم ك شنيدي صداي من نبود....... Undecided.gif صداي بوام بود Biggrin.gif