موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان گل
چرا ی هفته اونجوری شارژ میومد ولی حالا ی دونه کد هم نمیاد؟! Sad.gif Exclamation.gif
(13-12-2014، 06:00 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BIGHAM
یعنی چی 18 گیگ دانلود میکنی؟
مگه سرعتش چنده؟؟
Confused

پهنای باند که 2 مگه... Biggrin.gif
ولی سرعتش همیشه 250 کیلوبایت بود ولی الان با همون 2 مگ دانلود میکنه... Undecided.gif
(13-12-2014، 05:54 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اینترنت از مخابرات گرفتم هر روز از ساعت 1 تا 7 صبح رایگان بود 5 گیگ دان میکردم... Undecided.gif
ولی الان سه روزه از ساعت 1 تا 7 صبح 18 گیگ دانلود میکنم... Confused  Dodgy.gif
آخه فکر هارد منو هم نمیکنن اینا 4 ترا پر شده... Dodgy.gif

منم از مخابرات گرفتم ولی چرا رایگان نیست Sad.gif
(13-12-2014، 06:17 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 06:00 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BIGHAM
یعنی چی 18 گیگ دانلود میکنی؟
مگه سرعتش چنده؟؟
Confused

پهنای باند که 2 مگه... Biggrin.gif
ولی سرعتش همیشه 250 کیلوبایت بود ولی الان با همون 2 مگ دانلود میکنه... Undecided.gif

برای منم اینترنت مخابرات 2 مگ هست یه بارم واسه من اینجور شد ولی باز درستش کردن تو هم زیاد ذوق نکن باز میشه مث قبل
BIGHAM
تا باشه از این شانسا
Wink.gif Tongue.gif
admin
مودم رایگان گرفتی مگه؟
(13-12-2014، 06:43 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
admin
مودم رایگان گرفتی مگه؟

نه مودم رو خودم خریدم ولی نتو از مخابرات گرفتم
امروز کدهس؟؟؟
همراه اول
بدو بدو تموم شد!
امروز شارژ 10000 تومانی رو به قیمت 8130 تومن حراج کردیم! کافیه عبارت زیر رو شماره گیری کنی:
*۷۲۰*۵*۳*46471321168#

برای آشنایی بیشتر با فرآیند خرید، عبارت
CH HELP1
رو پیامک کن
*
پشتیبانی:۰۲۱۸۸۸۴۰۰۷۱
*
مشترک گرامی شما عضو سرویس چونه می باشید، در صورت تمایل به غیرفعالسازی کلمه choone OFFرا ارسال نمایید.
منم هستم