موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-12-2014، 08:41 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 06:32 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 05:54 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اینترنت از مخابرات گرفتم هر روز از ساعت 1 تا 7 صبح رایگان بود 5 گیگ دان میکردم... Undecided.gif
ولی الان سه روزه از ساعت 1 تا 7 صبح 18 گیگ دانلود میکنم... Confused  Dodgy.gif
آخه فکر هارد منو هم نمیکنن اینا 4 ترا پر شده... Dodgy.gif

منم از مخابرات گرفتم ولی چرا رایگان نیست Sad.gif

ادمین جان باید حتما سرعت 2 مگ با شبانه رایگان که قیمتش سالیانه 181500 تومن هست بگیری...

مال من سرغت 2 مگ ولی ماهانه ست یا سه ماهه
سلام و درود بر همگی...

من الان اومدم و بیام هارو خوندم...دوستان خواهشن با هم دیگه بحث و دعوا نکنین چون دوس ندارم دوتا دوست سر من با همدیگه دعوا کنن
من به 0212 هم حق میدم و خودمم قبول دارم که اشتباه کردم و منکرش نمیشم و اینجا هم ازش از دوباره معذرت خواهی میکنم و اگه با دادن اعتبار منفی به من اروم میشه تا هر چقدر که دوس داره به من امتیاز منفی بده
از ادمین عزیز هم تشکر میکنم که اعتبارهای منفی رو باک کرد و از بقیه دوستان هم که دیروز در قرعه کشی شرکت کردن و تشکر کردن هم بسیار بسیار سباسگذاری میکنم دستشون درد نکنه Heart.gif
(13-12-2014، 08:45 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا پیغمبر این چقدر حرف میزنه به خدا من خسته شدم Biggrin.gif Angel.gif

Biggrin.gif همچنين معذرت از يـــو Biggrin.gif Heart.gif
0212
خدایی امروز کسل کننده هست دیگه کسل کننده ترش نمیکنم الان پستمو هم حذف میکنم هر کی نیاد روش نظر بده فک کنم نیم ساعت تایپیدیا Biggrin.gif
خودت گفته بودی نظرتون رو بگین گفتم خو Sad.gif
بیخال شید بابا Heart.gif Biggrin.gif فداتون بیخیال خب حالا بگید چه خبر زن بچه دوست دختر دوست پسر خوبن Biggrin.gif مال من همشون خوبن Rolleyes.gif Biggrin.gif یعنی ندارمشون Undecided.gif
(13-12-2014، 08:48 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود بر همگی...

من الان اومدم و بیام هارو خوندم...دوستان خواهشن با هم دیگه بحث و دعوا نکنین چون دوس ندارم دوتا دوست سر من با همدیگه دعوا کنن
من به 0212 هم حق میدم و خودمم قبول دارم که اشتباه کردم و منکرش نمیشم و اینجا هم ازش از دوباره معذرت خواهی میکنم و اگه با دادن اعتبار منفی به من اروم میشه تا هر چقدر که دوس داره به من امتیاز منفی بده
از ادمین عزیز هم تشکر میکنم که اعتبارهای منفی رو باک کرد و از بقیه دوستان هم که دیروز در قرعه کشی شرکت کردن و تشکر کردن هم بسیار بسیار سباسگذاری میکنم دستشون درد نکنه Heart.gif

خواهش Biggrin.gif والا ما هر چقدر دوست داشتيم داديم به ادمين گفتي پاكشون كرد منم دو تاشو پاك كردم ك ريا نشه...

والا ما نيم ساعته ميگيم ما كوتاه اومديم Biggrin.gif بوسيديم گذاشتيم كنار.و.. بقيه دست گرفتند مجلس رو Biggrin.gif از همه هم معذرت خواستم... هيچي هم نگم ميگيد خلوته چيزي ام بگم يه چيز ديگه ميگيد الان از دلتنگي هاتون كمتر شد همه چي يادتون رفت اصن Biggrin.gif
خب واسه اینکه از این وضعیت در بیایین اعتبار منو برسونید به 100 teeth
(13-12-2014، 08:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیخال شید بابا Heart.gif Biggrin.gif فداتون بیخیال خب حالا بگید چه خبر زن بچه دوست دختر دوست پسر خوبن Biggrin.gif مال من همشون خوبن Rolleyes.gif Biggrin.gif یعنی ندارمشون Undecided.gif

سیلام.....تو که میدونی من خجالتی ام...چرا همش نگام میکنی Blush.gif Rolleyes.gif Shy.gif Angel.gif
(13-12-2014، 08:44 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 06:38 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 06:17 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2014، 06:00 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BIGHAM
یعنی چی 18 گیگ دانلود میکنی؟
مگه سرعتش چنده؟؟
Confused

پهنای باند که 2 مگه... Biggrin.gif
ولی سرعتش همیشه 250 کیلوبایت بود ولی الان با همون 2 مگ دانلود میکنه... Undecided.gif

برای منم اینترنت مخابرات 2 مگ هست یه بارم واسه من اینجور شد ولی باز درستش کردن تو هم زیاد ذوق نکن باز میشه مث قبل

نه منم یک بار اینجور شد باز فرداش درست شد 5 گیگ بیشتر دی ال نکرد...
بعد فهمیدم که باید از ساعت 17 تا 1 شب به اینترنت وصل باشی و دیسکانکت نکنی...
و شب از سرعت بالا 2 مگ بهره مند شوی...
به نظر من اینجوریه چون چند روزه همینجوری میکنم هنوز دارم همون 18 گیگ رو دی ال میکنم... Biggrin.gif
فک نکنم دلیلش این باشه چون مودم من 24 ساعت روشنه Biggrin.gif
(13-12-2014، 08:50 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
خدایی امروز کسل کننده هست دیگه کسل کننده ترش نمیکنم الان پستمو هم حذف میکنم هر کی نیاد روش نظر بده فک کنم نیم ساعت تایپیدیا Biggrin.gif
خودت گفته بودی نظرتون رو بگین گفتم خو Sad.gif

نه خدا رو شكر به نيم ساعت نكشيد نميدونم چقد شد ولي وقت گير بود Biggrin.gif