موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
درود خدمت دوستان و كاربران عزيز. در اين تاپيك مسابقات ايرانسل و همراه اول قرار داده ميشود.
لطفا قوانين را رعايت كنيد ، با مديران همكاري كنيد و به دوستان و ساير كاربران احترام بگذاريد. از دادن منفي بي دليل خود داري كنيد ،توسط ساير مديران و بنده بررسي ميشه و با فرد خاطي به شدت برخورد ميشود.

براي دسترسي سريع و مستقيم به كد شارژ ها از تاپيك هاي زير استفاده كنيد:

كدشارژ رايگان ايرانسل و همراه اول توسط مديران

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ان شاالله که این تایپیک پر از شارز باشه و خیر و برکتش زیاد باشه

همچنین دوستان توجه کنند ایرانسل گفته به خاطر شب یلدا حدودا تا اخر هفته شارز زیاد میده پس احتمالا امروز و فردا هم شارز داریم
دوستان شارژ باري ارسنال رو نميده؟ لغو كنيم؟
فقط براي خانم ها! 30% شارژ بيشتر در هربار شارژ

سيم کارتهاي اعتباري که به نام يک خانم در پايگاه داده اطلاعاتي همراه اول ثبت شده اند، مي توانند با شماره گيري ستاره ده، ستاره صد و بيست و سه، ستاره پين (رمز شارژ)، مربع، 30 درصد شارژ بيشتر دريافت کنند
(23-12-2015، 11:46 AM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ باري ارسنال رو نميده؟ لغو كنيم؟

داداش منکه لغو کردم میل خودته
زنگ زدم پشتیبانی پیش بینی همراه اول گفتم شارژ بازی ارسنال چی شد یکم دادو بیداد کردم گفت باشه بررسی میکنیم شمام زنگ بزنید تا مجبور شن بدن تالا ۴تا پیام تبلیغاتی داده حداقل شارژشو بده جایگزین شه
دوستان خط جديد ايرانسل گرفتم شارژ هست؟
(23-12-2015، 11:52 AM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنگ زدم پشتیبانی پیش بینی همراه اول گفتم شارژ بازی ارسنال چی شد یکم دادو بیداد کردم گفت باشه بررسی میکنیم شمام زنگ بزنید تا مجبور شن بدن تالا ۴تا پیام تبلیغاتی داده حداقل شارژشو بده جایگزین شه

دقیقا به چه شماره ای زنگ زدید؟
و با خط ایرانسل یا همراه اول زنگ زدید یا تلفن ثابت؟
(23-12-2015، 11:54 AM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2015، 11:52 AM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا به چه شماره ای زنگ زدید؟
و با خط ایرانسل یا همراه اول زنگ زدید یا تلفن ثابت؟

منم با هر خطی زدم نگرفت
۰۲۱۹۶۸۶۴۲۶۴با همراه زدم گفت در شبکه موجود نیس با ایرانسل زدم گرفت