موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نه 20012 شارژ میده نه 30589 فقط میگه کدتو زدن هزار بفرس برا گرفتن شارژت!! Angry.gif
30119 هم جواب نمیده برا گرفتن شارز؟
(13-04-2016، 02:39 PM)1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
30119 هم جواب نمیده برا گرفتن شارز؟

منم ۴ تا شارژ طلب دارم ولی هر چی ۱۰۰۰ میفرستم جواب نمیده Sad.gif
سلام. من دیروز سه نفرو 737471 عضو کردم اما الان هرچی 1000 رو میفرستم فقط یه ش میده. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان نگران نباشید من هم با 201013 کار کردم هم 30589 اینا هم روزای اول یکم گیر دارن
البته احتمالا عصری درست میشه
فقط دعا کنید یهو به سرشون نزنه بخوان بازم اپدیت کنن یا ریست کنن که همه پین هامون میپره
مخصوصا خود من که کلی ازش طلب دارم
من 10 نفر هم عضو کردم ولی تبریک شارژ نیومد
(13-04-2016، 02:45 PM)raaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. من دیروز سه نفرو 737471 عضو کردم اما الان هرچی 1000 رو میفرستم فقط یه ش میده. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست‏ ‏عزیز‏ ‏امشب‏ ‏بعد‏ ‏از‏ ‏ساعت‏ ‏۱۲ بزن‏ ‏بهت‏ ‏میده.و‏ ‏اما‏ ‏اونا‏ ‏ک‏ ‏طلبکارن‏ ‏نگران‏ ‏نباشن.میده‏ ‏بهتون.منم‏ ‏حدود‏ ‏۱۰ تومن‏ ‏طلبکار‏ ‏بودم‏ ‏که‏ ‏چند‏ ‏روز‏ ‏پبش‏ ‏باید‏ ‏میگرفتم‏ ‏ولی‏ ‏دیشب‏ ‏زدم‏ ‏داد.نگران‏ ‏نباشین‏ ‏ب‏ ‏هیچ‏ ‏وجه
ozv khatf شارژشو میده دوستان؟؟؟؟بازی دیشب رئال منظورمه.میده یا هنوز فعال نشده؟؟؟
(13-04-2016، 02:50 PM)behnam parvazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv khatf شارژشو میده دوستان؟؟؟؟بازی دیشب رئال منظورمه.میده یا هنوز فعال نشده؟؟؟

فعال نشده
(13-04-2016، 02:51 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-04-2016، 02:50 PM)behnam parvazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعال نشده

شارژ قبلی رو دادن؟