موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام 737865 الان زدم گفت تبريك كارت شارژ بعدا ارسال ميشه چيكار كنم؟
(11-04-2016، 01:46 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-04-2016، 01:38 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به منم حدودا 60 تا داد با 4 خط  همش سالم بودن

اولش با چی شروع میشد دوست عزیز؟....

برای من با ۸۲ شروع میشد و همه هم سالم بودن
(11-04-2016، 02:00 PM)sandy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 737865 الان زدم گفت تبريك كارت شارژ بعدا ارسال ميشه چيكار كنم؟

پشتیبانی اعلام کرده چند ساعت دیگه مشکل حل میشه
(11-04-2016، 01:42 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
20576 خبری ازش نشد؟

نه فعلا
سلام دوستان ظهربخیر 
بازم برای هرمی ایرانسل به ازای هر سه نفر 5 ت شارژ میده؟!؟!!!!؟!؟
من دیشب 5 تا گرفتم میخوام بدونم بازم عضو کنم بهم 5ت شارژ میده یا نه؟!؟!!؟؟!!!
(11-04-2016، 02:16 PM)سفید برفی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ظهربخیر 
بازم برای هرمی ایرانسل به ازای هر سه نفر 5 ت شارژ میده؟!؟!!!!؟!؟بله
من دیشب 5 تا گرفتم میخوام بدونم بازم عضو کنم بهم 5ت شارژ میده یا نه؟!؟!!؟؟!!!میده
جهت اطلاع
اگر گوشي اندرويد دارين با يه گوشي به تعداد نامحدود ميتونين كد زنگ مدرسه رو بزنين
هربار كد زدين برنامه رو پاك كنين دوباره نصب كنين كدبعدي بزنين
يا واردقسمت تنظيمات برنامه ها زنگ مدرسه بشين داده ها را پاك كنيدوبرگردين كدبعدي بفرستين.
سلام دوسانم روزتون بخیر
برای زنگ مدرسه الان شارژ هزاریو بگیری بعد 7 روز باز میتونی 10 تومنیشو هم بگیری?
یا فقط یکیو میتونی بگیری?
سلام
فقط يكي روميشه گرفت
(11-04-2016، 03:01 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوسانم روزتون بخیر
برای زنگ مدرسه الان شارژ هزاریو بگیری بعد 7 روز باز میتونی 10 تومنیشو هم بگیری?
یا فقط یکیو میتونی بگیری?
فقط یکی