موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-04-2016، 03:33 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ايا بايد شماره تلفن رو هم زد؟
چون بدون شماره قبول نميكنه

اره
دوستان تو سایت کلاکت چجوری کد رو وارد کنم؟؟؟؟
(23-04-2016، 03:51 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تو سایت کلاکت چجوری کد رو وارد کنم؟؟؟؟

برو به این آدرس....بعدش واضح است دیگه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من قبل از عید از کلاکت شارژ گرفتم،بازم میشه گرفت آپدیت شده أیا؟؟
اگه آره خطم شارژ داره کم نمیکنه؟؟
(23-04-2016، 03:56 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان  من قبل از عید از کلاکت شارژ گرفتم،بازم میشه گرفت آپدیت شده أیا؟؟

کلاکت الان تخفیف شارژ میده(10 تومنی به قیمت 5 تومن)مستقیم

واسه همه

هر هفته 1 کد تخفیف

به خطوط 990 پنجتا پین میده
دوستان برنامه کلاکت رو گوشی من بدون مشکل جواب میده و میشه چندین کد رو زد شماها هم تست کنید.
اگه مشکل داشتین کداتونو واستون میزنم پ خ بگید.
(23-04-2016، 03:56 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان  من قبل از عید از کلاکت شارژ گرفتم،بازم میشه گرفت آپدیت شده أیا؟؟

درود وحید جان

بله عزیز میتونی بگیری...اپدیت شده.....کلاکت رو فکر کنم کم نکنه....دفعه های قبل با خط های شارژ دار من خودم شرکت کردم کم نکرد...اون دفعه که 5 تومن خط به خط میداد....کم نمیکرد....باز مشخص نیست....بهتره با خطی که شارژ نداره شرکت کنی....
قابل توجه دوستان
الآن هرمی 737471 ایرانسل درست شده و تعداد دعوت هارو مینویسه.
اگر دوست دارين حدس كلمه ادامه بدين جواب امروزش

ك منهتن

به 20012
(23-04-2016، 03:59 PM)nima136 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برنامه کلاکت رو گوشی من بدون مشکل جواب میده و میشه چندین کد رو زد شماها هم تست کنید.
اگه مشکل داشتین کداتونو واستون میزنم پ خ بگید.
این کلاکت که نیاز نیس برنامشو دانلود کنید یا تو سایت کدتون رو بزنید
من که با خط 990 فقط 1 فرستادم بعدشم 5 بار هزار بدون مشکل شارژمو داد