موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-04-2016، 10:44 AM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر چی 1 میفرستم ب 20576 جواب نمیده برا شما هم اینطوره؟؟؟؟

ب من سریع جواب داد. دوباره امتحان کنید
به منم نداده فقط 1دونه هزاري داده ديشب كه بايد20تاميدادبعدفورأ_پيغام شماروداده بازم
737471 شاید فعلا قاطی کرده .. 24 ساعت گذشت و نداد نگران بشید شاید بعدا بده
(10-04-2016، 10:52 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737471 شاید فعلا قاطی کرده .. 24 ساعت گذشت و نداد نگران بشید شاید بعدا بده

من هم فکر میکنم مشکل داره. دیشب با سیم تکراری سری قبل کد زدم حساب شد صبح با یکی دیگه امتحان کردم نشد.
دوستان فوتبال ساعت چند شروع میشه بعد اینقدر اسپم ندین بعضیا سرعت نتشون کمه ممنون فقط شارژ بزارین مرسی
(10-04-2016، 11:04 AM)-sajad- نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فوتبال ساعت چند شروع میشه بعد اینقدر اسپم ندین بعضیا سرعت نتشون کمه ممنون فقط شارژ بزارین مرسی

ساعت 19  شبکه 3
(10-04-2016، 11:04 AM)-sajad- نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما اینجا برو برای دیدن کدها . اینجا کد میذارن و بحث دربارش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستاني كه از 20576جواب براشون نمياد عددشون بفرستن 205079
اگر باز مشكل داشتين دريافت پيام تبليغاتي رو فعال كنيد با
*8999*2#
دوستان برای من جواب 302501 نمیاد....باید شارژ داشته باشم؟
پیام عضویت هم نمیاد
دوستان الان تخته سیاه جایزهش چیه؟؟؟؟