موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-04-2016، 01:47 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ به کاربر سایلنس: همون زنگ مدرسه هس که به سیم های جدید اعتباری با پیش شماره 0990 پونزده پین هزاری میداد که البته مال من استفاده شده هستن.

دیروز عضو شدم کدشو فرستادم اما هنوز هزار نفرستادم اگه لغو کنم دوباره عضو بشم بهم 15 پین میده؟
(11-04-2016، 03:34 PM)mohammad1998 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پویاجان پیش شماره خطت چیه؟

990 هستش عزیز
مشترک ...... شما جایزه دور چهارم سرویس«چرخدنده» ایرانسلو نبردی؟! عیب نداره، دور پنجم شروع شد. جایزه: جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ و شارژباران با کلللی شارژهای هدیه رایگان همین الان، زودتر از بقیه، 1 رو بفرست و شانست برای برنده شدن رو امتحان کن
تست نشده 737931
(11-04-2016، 03:43 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشترک ...... شما جایزه دور چهارم سرویس«چرخدنده» ایرانسلو نبردی؟! عیب نداره، دور پنجم شروع شد. جایزه: جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ و شارژباران با کلللی شارژهای هدیه رایگان همین الان، زودتر از بقیه، 1 رو بفرست و شانست برای برنده شدن رو امتحان کن
تست نشده 737931

تست‏ ‏کردم‏ ‏نداد.کسی‏ ‏کد‏ ‏میزنه؟۳۷۱۱۹۶۶۲ به‏ ‏۳۰۷۱۱۱۹
1ب 737931
بعد ارسال code به 737931
یه کد میده
کدتونو باید کسی بززنه که تاحالا عضو این سامانه نشده باشن
3نفر 1000میده
8 نفر 2000
50نفر 5000
200نفر 5000
(11-04-2016، 03:47 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-04-2016، 03:33 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام‏ ‏دوستان‏ ‏اگه‏ ‏کسی‏ ‏لطف‏ ‏کنه‏ ‏و‏ ‏کد‏ ‏رو‏ ‏بزنه‏ ‏واسم‏ ‏ممنون‏ ‏میشم.ببخشید‏ ‏اینجا‏ ‏گذاشتم.خودم‏ ‏گوشیم‏ ‏اندروید ‏نیس.۳۷۱۱۹۶۶۲ به‏ ‏۳۰۷۱۱۱۹

سلام
زدم واستون دوسم

مرسی‏ ‏ونوس‏ ‏جان
جواب مسابقه حدس کلمه

غذای ویژه دانمارک:

ک اسمور برود به 20012
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif
کد‏ها‏ ‏رو‏ ‏گرفتم‏ ‏از‏ ‏۳۰۷۱۱۱۹ ولی‏ ‏همه‏ ‏استفاده‏ ‏شده‏ ‏بودن.چیکارش‏ ‏کنم؟راهی‏ ‏داره‏ ‏بده؟
20012‏ هرمیش راه افتاده؟