موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان
من کد تخفیف از کلاکت کردم از سامانه بانک ملت پرداخت کردم پول از حسابم کم شد اما سیمکارتم شارژ نشد کسی در این باره اطلاعاتی دارد..چرا این مشکل پیش اومده
ممنون میشم من و دوستان رو راهنمایی کنید
(23-04-2016، 06:50 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این حدس کلمه امروز سوال نپرسید؟

ك منهتن

به 20012
(23-04-2016، 06:51 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من کد تخفیف از کلاکت کردم از سامانه بانک ملت پرداخت کردم پول از حسابم کم شد اما سیمکارتم شارژ نشد کسی در این باره اطلاعاتی دارد..چرا این مشکل پیش اومده
ممنون میشم من و دوستان رو راهنمایی کنید

سلام
قبلا برام اینطوری شد اما بعد 20 دقیقه پول رو بازگشت دادند
اگه هنوز جوابی نگرفتی تو مرحله پیش فاکتور قسمت تماس با ما رو بزن اطلاعات کاملشون هست میتونی پیگیری کنی
کلاکت گفت تخفیف بیست تومنی برای شارژ چهل هزاری وقتی کد زدم گفت شارژ ده هزاری یعنی هر هفته یه شارژ ده هزاری میده نمیشه چهل هزار با هم گرفت ?
شارژ جدید نداریم؟؟؟
(23-04-2016، 07:16 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلاکت گفت تخفیف بیست تومنی برای شارژ چهل هزاری وقتی کد زدم گفت شارژ ده هزاری یعنی هر هفته یه شارژ ده هزاری میده نمیشه چهل هزار با هم گرفت ?

نه نمیشه.هر هفته ده تومن رو پنج تومن میده و درکل ماه میشه 40 تومن شارژ گرفت.
(23-04-2016، 07:23 PM)behnam parvazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ جدید نداریم؟؟؟

فعلا هیچی
یادش بخیر پارسال اپسان چقدر مسابقه فعال میکرد!!Sad.gif
بچه ها چرا من هرچی جواب حدس کلمه رو میفرستم جوابش نمیاد ولی ک 30 رو میفرستم جوابش میاد جریانش چیه کسی میدونه
Biggrin.gif شارژنیس؟