موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-04-2016، 04:06 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-04-2016، 03:59 PM)nima136 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برنامه کلاکت رو گوشی من بدون مشکل جواب میده و میشه چندین کد رو زد شماها هم تست کنید.
اگه مشکل داشتین کداتونو واستون میزنم پ خ بگید.
این کلاکت که نیاز نیس برنامشو دانلود کنید یا تو سایت کدتون رو بزنید
من که با خط 990 فقط 1 فرستادم بعدشم 5 بار هزار بدون مشکل شارژمو داد

خط شما 990 جدید هستش ک پین داده
برای بقیه خطوط باید زده شه و معمولا تخفیف میده
من کلاکت تو سایت کدمو زدم الان هرچی 1000 ارسال میکنم میگه شما شارژ 10 هزارتومنی خود را دریافت نموده اید
(23-04-2016، 04:18 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کلاکت تو سایت کدمو زدم الان هرچی 1000 ارسال میکنم میگه شما شارژ 10 هزارتومنی خود را دریافت نموده اید

چه تو سایت بزنی چه تو اندروید...الان همینو میگه
(23-04-2016، 04:21 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-04-2016، 04:18 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ عضو نشیم ؟؟؟ نمیده؟؟
(23-04-2016، 04:23 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-04-2016، 04:21 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ عضو نشیم ؟؟؟ نمیده؟؟

نميده_الان فقط تخفيف خريد شارژميده
ژانر پيام داده
تست نشده ب همه ميده يا نه؟
(23-04-2016، 04:30 PM)Silence love نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ژانر پيام داده
تست نشده ب همه ميده يا نه؟

تست شد. برا جدیدهاست.
(23-04-2016، 04:25 PM)Silence love نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-04-2016، 04:23 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ عضو نشیم ؟؟؟ نمیده؟؟

نميده_الان فقط تخفيف خريد شارژميده

خب واسه تخفیف شارژ من الان زدم به منم همینو گفت علتش چیه دوستان؟ Sad.gif
من خطم ۹۹۰ جدید بود الان کد کلاکت رو زدم ۵ تا پین داد مشکلی نداشت
با خط دیگم کلاکت رو زدم ۴ تا پین داد برا دوستان پیش اومده اینجوری شده باشه؟