موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-04-2016، 09:02 PM)001 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ به سایلنس
فک کنم دیشب باید مرحله ی دوم رومیزدی تاشارژت ثبت بشه

اتفاقا بعد عضویت میخواستم بدونم بهم میده یا نه قسمت دومو هم زدم بعد بهم تبریک گفت...اما الان 24ساعت گذشته میزنم میگه باید 24ساعت از عضویتت.............
(21-04-2016، 09:02 PM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
su 2000
زدپ ب 8282 اینو گفت؛
دوست عزیر شما باید در هر 3 سرویس زیر عضو شوید
سرویس عبادتگاه (OZV DIN)
سرویس حدس کلمه (OZV KALM)
سرویس کاپ طلایی (OZV AFCM)
چنانچه در هرکدام از سرویسهای زیر عضو نیستید. عبارت داخل پرانتز را به 8282 ارسال کنید.
این یعنی چی نمیده؟ ؟؟

قبلا فقط با ارسال su 2000  میگفت بهت تعلق میگیره یا نه  الان مثل اینه فرق کرده یا اینکه قاطی داره

اول عضو 3تا سامانه بشید بعد SU 2000  رو ارسال کنید
سلام
دوستان من دیروز کاست بهم سی هزار شارژ رایگان داد .ده تاشو دیروز زدم گرفتم بقیه شو گفت بعدا دریافت خواهی کرد.کی بزنم واسه بقیه ش؟
su 2000
رو بعدا هر کی زد داد بی زحمت پست بذاره ما هم بزنیم بگیریم....
مرسی..........
بدون شارژ میشه گرفت?
یعنی سه تا مرحله فقط عضو شم کافیه??
(21-04-2016، 09:53 PM)soltan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدون شارژ میشه گرفت?
یعنی سه تا مرحله فقط عضو شم کافیه??

بدون شارژ میشه عضو سه مرحله شد.اما واسه دریافت شارژ 24ساعت بعد اگه بده 120شارژ لازمه
به همه میده یا به جدیدها
چرا من حدس کلمه جواب دادم امتیاز رو بهم نداد بچه ها
(21-04-2016، 10:01 PM)جاودوگر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به همه میده یا به جدیدها

جدیدا....
من با خط جدید دیشب زدم فعلا که نداده.....
کسی نبود جواب مارو بده