موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
احتمالابراي فرستادن شارژش يك عددخاص لازمه كه ارسال به قبلا_اينجورسامانه هاباارسال 700ميدادشارژوالبته اين مال قبل بود_نه الان
737865‏ تموم شده شارژ نمیده
(11-04-2016، 09:05 AM)نرگس احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737865‏ تموم شده شارژ نمیده

میگه تموم شده یا یه چیز دیگه میگه؟
مثلا بعدا ارسال میشه،یا جای شارژ خالی باشه
اگر این دو مورد هست،،،تا بعد از ظهر مشکل برطرف میشه
از دیشب حدود ساعت ۲، میگه بعدا ارسال میشه.
مشکلی نیست، نگران نباشید، خودش پیام میده که شارژتونو دریافت کنید.
سامانه zh 556 شارژدهیش فعال شده یا نه
(11-04-2016، 10:10 AM)sport نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه  zh 556 شارژدهیش فعال شده یا نه
ژانر امروزم پيام انبوه داده
پس براي سيم جديد فعاله
ارسال 1 به 84841
ياozv zhanr به 8282
دقيقا 48 ساعت بعد از عضويت
ارسال ZH 555 به 8282
سلام دوستان من دیروز 3 نفر دعوت کردم واسه هرمی  کی و چندبار  باید 1000 رو بفرستم Tongue.gif
(11-04-2016، 10:32 AM)ط‍ــــــــوفـــــــان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من دیروز 3 نفر دعوت کردم واسه هرمی  کی و چندبار  باید 1000 رو بفرستم Tongue.gif

الان 5 بار 1000
(11-04-2016، 10:05 AM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دیشب حدود ساعت ۲، میگه بعدا ارسال میشه.
مشکلی نیست، نگران نباشید، خودش پیام میده که شارژتونو دریافت کنید.

ارزش نداره دیگه  Sad.gif ساعت 9 م یه تبلیغ فرستاد . اگه بده باهاش بی حساب میشم وگرنه ضرر Angry.gif
تبریک! شما برنده کدشارژ شدی
کارت شارژ بعدا برات ارسال میشود
تبریک!برنده کدشارژشدی
کدشارژ ازشماره 737865 ارسال میشه
خب شروع کنیم!
اگر بخواهیم از چمن مصنوعی برای زمین فوتبال استفاده کنیم این چمن باید مورد تایید کجا باشه؟
11-فیفا
12-داور
قیمت هر پیام 120 تومان