موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-04-2016، 02:22 PM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید جواب ندادی ؟

بسته هديه شما شامل شركت در تمامی قرعه کشی های روزانه شارژهای 100 هزار ریالی

قرعه کشی میکنه بعدا نمیده
دوستان ممکن پیام همراه تو لیست سیاه قرار بگیر به کسی هم نمیشه پیام داد
دوستان 737637 محدود بود شارژش؟
من دیشب نگرفتم الان شانسی ch زدم با دو تا خطم دو تومنی داد heart heart
(10-04-2016، 02:45 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 737637  محدود بود شارژش؟
من دیشب نگرفتم الان شانسی ch زدم با دو تا خطم دو تومنی داد heart  heart

قرار بود به هزار نفر اول بده
ولی هنوزه داره میده
(10-04-2016، 02:47 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 02:45 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 737637  محدود بود شارژش؟
من دیشب نگرفتم الان شانسی ch زدم با دو تا خطم دو تومنی داد heart  heart

قرار بود به هزار نفر اول بده
ولی هنوزه داره میده

نه داش فک کنم محدود نباشه حالا من لغو نکردم الان زدم داد . دوستانی که دیشب نگرفتن و لغو کردن بزنن شاید بهشون بده
پاسخ به جاودوگر:
خروج از ليست سياه همراه اول
تماس با 9990 بعد به ترتيب كليد
1
1
1
3
رو بزن از ليست سياه خارج ميشه يا وصل شو به اپراتور بگو درستش ميكنه.
من دیشب لغو کرده بودمش الان زدم داد، فقط به یه خطم تکراری داد
(10-04-2016، 02:40 PM)جاودوگر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ممکن پیام همراه تو لیست سیاه قرار بگیر به کسی هم نمیشه پیام داد

فکر نکنم ببین مرکز پیامت درسته اگه نشد پس گوشیتو یه تنظیم کارخانه بزن چون قسمت پیامک قبلا واسه من اتفاق افتاده بود که نمیتونستم به سامانه 8282 و بعضی خط ها پیام بدم پس یا تنظیم کارخانه کن یا اینکه میخوای به کسی پیام بدی شماره شو با 98 بزن تا ارسال بشه یا این که یه برنامن ارسال اس ام اس دانلود کن که خیلی راحت جواب میده و مشکلیم نداره
من اصلا عضو شارژ محدود دیشب نشدم اگه الان عضو بشم و جواب رو بفزستم میده؟؟
(10-04-2016، 02:56 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیشب لغو کرده بودمش الان زدم داد، فقط به یه خطم تکراری داد

ایا کسایی که اصلا شرکت نکردن هم میتونی بگیرند چجوری