موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-04-2016، 10:54 AM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2016، 10:52 AM)behnam parvazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونوقت بعد از اینم شارژ میده یا شارژ دهیش تموم میشه؟؟؟

تا سقف 20 هزار تومن شارژ میده

اها.اونوقت برا شارژ بعدی بازم سه نفر میخواد دعوت کرد؟؟؟
(22-04-2016، 10:56 AM)behnam parvazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2016، 10:54 AM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2016، 10:52 AM)behnam parvazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله دوست عزیز....باید 3 نفر رو دعوت کنی که 5 تا هزاری بده
دوستان حدس کلمه چی شد عایا شارژ میده؟؟؟
(22-04-2016، 10:56 AM)behnam parvazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله به ازای هر سه نفری که دعوت میکنی 24 ساعت بعدش 5 تومن شارژ میگیری تا سقف 20 تومن
(22-04-2016، 10:59 AM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان حدس کلمه چی شد عایا شارژ میده؟؟؟

امتیازات بعد اینکه صفر شدن به هیچ‌وجه به 500 نمیرسن هفته بعد دوباره باید شرکت کنید
اخرین شارژسامانه 737470
ارسال 1003 به737470
2تا کد 1000 ایرانسل همزمان میده
۷۳۷۴۷۰ شارژ میده؟؟؟همش میگین که ۱۰۰۰ رو فرستادم وداد...من چندهفته پیش که ۷۳۷۴۷۰ فعال شد،یکبار شارژ گرفتم و لغو کردم
(22-04-2016، 11:42 AM)m_ahmadzadeh1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۷۳۷۴۷۰ شارژ میده؟؟؟همش میگین که ۱۰۰۰ رو فرستادم وداد...من چندهفته پیش که ۷۳۷۴۷۰ فعال شد،یکبار شارژ گرفتم و لغو کردم
نوبت سومشه که بعد 1هفته از عضویتت باید میگذشت
(22-04-2016، 11:42 AM)m_ahmadzadeh1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لغو کردین نمیده!
باید عضو میموندید.
هرمی 30589
شارژ دهیش تموم شد !!